Alena Suchopárová

Vztahuje se k

O Kenech mezi námi

28.září » blog.idnes.cz
Kdo někdy četl nějaký můj blogový příspěvek, možná si o mně už utvořil letmou představu.Obyčejná upocená mamina.

Okénko jazykozpytecké

28.června » blog.idnes.cz
Při své práci v zahraničí a při pronikání do tajů němčiny si nemohu nevšimnout jistých jazykových zajímavostí.

Co způsobí nadmíra čtení knih

15.června » blog.idnes.cz
„Tvoje děti jsou závislé na knížkách? No tak to jsi nadšením bez sebe, ne?!“ Nejsem. A připadám si proto provinile.

Plod dokonalé výchovy

9.prosince » blog.idnes.cz
Ve výchově mám jasno. V době, kdy jsme nemohli mít děti, jsme měli mraky času, abychom si vše ujasnili na teoretické rovině. Načetla jsem si spousty moudrých (i nemoudrých) knih. A když přišli vlastní potomci....

Kterak jsem o Vánocích skoro zhubla

3.prosince » blog.idnes.cz
Maminka na mateřské dovolené se čtyřmi dětmi také může mít sny o postavě modelky. Nebo ne? Já se pro hubnutí rozhodla o loňských Vánocích a dopadlo to zhruba takto.

Milost hysterkám

24.října » blog.idnes.cz
Jste-li řidič, jistě znáte situaci, kdy dáváte na přechodu přednost matce s dítětem a nevěřícně nad tou hysterkou kroutíte hlavou.

Den Blbec

18.října » blog.idnes.cz
Dnes jsem si koupila lahev bílého Garrone. A časopis Marianne za 69,90 Kč. A obojí jsem večer bez známky výčitek svědomí otevřela. A teď vám řeknu proč.

Blogeři Daniel Tomáš a Jaroslav Kvapil převzali ceny za nejlepší sportovní povídku

17.října » blog.idnes.cz
Dva ze tří výherců: Daniel Tomáš (první místo) a Jaroslav Kvapil (třetí místo) přijali naše pozvání a dnes ráno v redakci iDNESu převzali ceny za nejlepší sportovní povídku. Druhé oceněné - Aleně Suchopárové- cena putuje poštou.

Manažerkou snadno (?) a rychle (?)

11.října » blog.idnes.cz
Chcete-li udělat super zázračnou karieru manažerky, chcete-li si osvojit všechny nezbytné dovednosti a k tomu ještě pár zbytných, chcete-li posílit své nervy a zbudovat charakter, rozhodněte se nejprve pro mateřskou dovolenou.

Vítězem soutěže o nejlepší sportovní povídku se stal Daniel Tomáš

29.září » blog.idnes.cz
"Zabít ho je málo" je název povídky Daniela Tomáše, která v adminském hlasování získala nejvíce bodů a zvítězila v soutěži o nejlepší sportovní povídku. Na 2. místě skončila Alena Suchopárová, třetí Jaroslav Kvapil. GRATULUJEME!

Kterak se mi má tupost vyplatila

21.září » blog.idnes.cz
Někdy jsem vyloženě tupá a mám na sebe vztek. Na leccos si nemůžu vzpomenout, a když si to zpětně vybavuji, už si ani nevzpomenu, na co jsem si to vlastně chtěla vzpomenout.

Kluci. A holky. A jejich myšlení.

15.září » blog.idnes.cz
Feministky mne za tento příspěvek rozsekají a já nevím, jestli to zvládnu. Ovšem jsem jedna z těch, komu genderové stereotypy nevadí. Naopak, považuji je za něco přirozeného a velice zdravého.

Tato informační stránka o Alena Suchopárová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Suchopárová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes