15
new stories - click to show

Cyril Suk

Related to

Host: tenista a hokejový manažer Cyril Suk ml.

7.June » ČRo 2 - Praha
Vnímal svoji starší sestru jako autoritu? Který z jeho tenisových zápasů byl nejtěžší? A má bílý sport něco společného s hokejem? Moderuje Jan Cimický.

Jak řídí olympijští medailisté: Helena Suková – S tátou jsem nemluvila kvůli žigulíku

11.April » AUTO.cz
Šestapadesátiletá Helena Suková si vypinkala hned dvě olympijské medaile. Obě z tenisové čtyřhry z let 1988 a 1996. Co se v jejím autě striktně nesmí? Kde jí vzali řidičák? A jakou nejlepší motoristickou radu dostala?

Český tenisová budoucnost: Kde se vzali Forejtek s Lehečkou?

15.July » NOVA Sport
Že by to s českým mužským tenisem časem zase nemuselo být tak zlé? Jonáš Forejtek a Jiří Lehečka se jako junioři radují z grandslamového triumfu. Sice jen ve čtyřhře, ale i to může dodat sebevědomí a víru do dalších let. Vyhrát debla mezi juniory ...

Forejtek se Svrčinou na Australian Open vyhráli čtyřhru juniorů!

25.January » TenisPortal.cz
AUSTRALIAN OPEN - Letošní Australian Open má první české vítěze! Ve čtyřhře juniorů triumfovali sedmnáctiletý Jonáš Forejtek s o rok mladším Daliborem Svrčinou, když ve finále porazili 7-6 6-4 americký pár Cannon Kingsley a Emilio Nava.

Tato informační stránka o Cyril Suk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Cyril Suk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes