Pavel Sukdol

Vztahuje se k

VIDEO: Myšlenka na lanovku z Mariánské louky na Pastýřskou stěnu pořád žije. Přitáhne prý desítky tisíc turistů

18.dubna » edecinsko.cz
Děčín - Město Děčín má šanci zařadit se mezi turisticky mimořádně atraktivní lokality díky projektu lanovky s nástupní stanicí pod zámkem na Mariánské louce a výstupní stanicí na Pastýřské stěně s restaurací, ZOO a s výhledem na nádhernou scenerii...

V Děčíně vznikl spolek pro lanovku. Chce informovat lidi

5.listopadu » Děčínský deník
Děčín – Po petici bojující proti lanovce přes Labe na Pastýřskou stěnu v Děčíně vznikl také spolek naopak lanovku podporující.

Proti lanovce vznikla petice

29.října » Děčínský deník
Děčín – Necelá stovka lidí zatím podepsala petici NE lanovce v Děčíně, která je dostupná několik dní na internetu.

Sukdol: Ať o lanovce rozhodne referendum

24.října » Děčínský deník
Děčín – Od okamžiku, kdy oživil dávnou myšlenku turistické lanovky na Pastýřskou stěnu v Děčíně, je Pavel Sukdol pod palbou veřejnosti. Ekonomická sebevražda, kýč, nesmysl – to vše na něj chrlí odpůrci lanovky především na sociálních sítích.

Lanovka by Děčínu prospěla, tvrdí pracovní skupina

22.října » Děčínský deník
Děčín – Až více než půl kilometru dlouhá lanová dráha by se mohla pnout nad Děčínem. Její stavbu doporučila pracovní komise, která se záměrem na výstavbu lanovky zabývala přibližně půl roku.

Rada města vzala na vědomí závěrečnou zprávu pracovní skupiny „Lanovka“

20.října » Děčín
Vedení radnice se rozhodlo ke zveřejnění zprávy, aby se občané mohli s jejími závěry seznámit. Zda nakonec k výstavbě turistické atrakce dojde, bude jasné až po důkladném prostudování všech aspektů. S nápadem vybudovat lanovku na Pastýřskou stěnu ...

PODÍVEJTE SE: Výtah na Pastýřskou stěnu je v troskách. Nejezdí desítky let

21.července » Děčínský deník
Děčín – Plíseň na zábradlí, rezavé kabely, rozpadlá klec od výtahu, všude tma. Výtah na Pastýřskou stěnu v Děčíně, který měl být kdysi chloubou a lákadlem na turisty, již desítky let chátrá.

Tato informační stránka o Pavel Sukdol zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Sukdol" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes