Štěpán Sukdol

Vztahuje se k

Stovky lidí přišly demonstrovat proti Zemanovi a Babišovi i v Českých Budějovicích

11.května » ParlamentniListy.cz
REPORTÁŽ I České Budějovice se připojily k demonstracím, které se ve středu konaly v několika městech České republiky. Stovky lidí zaplnily ve středu v podvečer náměstí Přemysla Otakara II. Mluvilo se hlavně o tom, co se děje kolem vicepremiéra An...

"Demokracie bez koblih." Proti Andreji Babišovi demonstrovaly stovky lidí

České Budějovice - „Babiš, svobody tisku se zbavíš. Demokracie bez koblih." S transparenty přišly ve středu večer na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích asi čtyři stovky demonstrantů. Vadí jim, že si Andrej Babiš a Miloš Zeman děla...

Ve Francii se to povedlo, tak teď u nás! Kolem akcí proti Babišovi a Zemanovi začíná být dusno

Protesty proti ministru financí Andreji Babišovi (ANO) a prezidentu Miloši Zemanovi plánují na středu aktivisté hned ve čtyřech městech České republiky. Jde o akci „Proč? Proto!“, která se původně měla konat v Praze.

Studentské protesty proti Babišovi pokračují, na středu se chystá další

České Budějovice - Další skupinka studentů v čele s Karolínou Lukáškovou a Štěpánem Sukdolem se rozhodla protestovat proti chování Andreje Babiše a dalších politiků.
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO

Tato informační stránka o Štěpán Sukdol zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpán Sukdol" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes