Šebestian Šulc

Vztahuje se k

Šebestián Šulc v knihovně ukáže halu Boeingu i naháče na kole

16.ledna » Ústecký deník
Ústí nad Labem - Pořad Národní parky severozápadu USA ukáže v úterý od 17 hodin ve 3. patře ústecké knihovny v Churchillově 3 výrobní halu Boeingu v městě letadel Seattlu.

M klub zve do Laponska

8.října » Plzeň.cz
M klub v Plzni Skvrňanech zve v pondělí 9. října na další cestopisný večer. Šebestián Šulc vás tentokrát vezme do Laponska – do země jezer, bažin a sobů. Začátek je v 18 hodin.

Islandským vnitrozemím s Tatramobilem

26.dubna » Plzeň.cz
Kdo nepoznal islandské vnitrozemí, nezná Island – to tvrdí Šebestián Šulc, který se rozhodl o tom přesvědčit návštěvníky Muzea Dr. Bohuslava Horáka v Rokycanech. Přesvědčit se o tom mohou už ve čtvrtek 327. Dubna 2017 ve výstavním sále muzea v rok...

Cestování po Laponsku

18.února » Homerlive
Mostecký cestoval Šebestián Šulc, který má za sebou řadu výprav do různých částí světa i stovky besed, bude v městské knihovně vyprávět o svém putování po Laponsku. Beseda se uskuteční v úterý 21. února od 17 hodin.

Laponskem na Nordkapp

16.února » Homerlive
Městská knihovna Most zve na cestopisnou přednášku Laponskem na Nordkapp. Přednáší Šebestian Šulc. Přednáška se koná v úterý 21. 2. v 17 hodin, vstupné 40 Kč.

Plzeňský M klub zve na Altaj

9.října » Plzeň.cz
Divoké horské řeky Čuju, Katyňu a Biju – zdrojnice sibiřského veletoku Obu, rozlehlé náhorní Čujské a Kuralské stepi, zářivě čistý vzduch, široce rozevřenou oblohu – to vše vám poskytne chrám přírody – sibiřská Altaj. M klub v Plzni – Skvrňanech z...

Tato informační stránka o Šebestian Šulc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šebestian Šulc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes