Phoenix Summer

Vztahuje se k

Oscarová hvězda Varů Casey Affleck: Rozvod! Proč manželství zkrachovalo?

2.srpna » Blesk.cz
Hollywodští bratři Affleckovi mají štěstí na filmové role, ne však na manželství. Oscarový herec Casey Affleck (41) oznámil, že se po 11 letech rozvádí s manželkou Summer Phoenix, s níž má dva syny (9 a 13). Žádost o rozvod podala ona.

Casey Affleck: Hvězda karlovarského festivalu dostala náhle rozvodové papíry

2.srpna » iHOT.cz
Casey Affleck si sotva užil atmosféru karlovarského filmového festivalu a už musí řešit vážné osobní problémy. Jeho manželka Summer Phoenix mu totiž náhle poslala rozvodové papíry.

Po slavném herci se rozvádí i jeho neméně úspěšný bratr: Oba už mají za manželky náhradnice

1.srpna » Super.cz
Manželskou krizi neustáli Ben Affleck (44) ani jeho mladší bratr Casey (41), který letos navštívil karlovarský filmový festival. Sourozenci se skvělým renomé v Hollywoodu ovšem v soukromí nestrádají.

Mají to v rodině? Mladší bratr Bena Afflecka dal po 10 letech vale manželce herečce. A už má sexy mladičkou náhradu

18.října » Super.cz
Jednačtyřicetiletý herec Casey Affleck jako by se opičil po starším a slavnějším bratrovi. Bohužel ale ne v úspěších na hereckém či režijním poli, ale v otázce manželské. Zatímco rozvod Bena Afflecka (44) a Jennifer Garner (44) loni řešila média z...

Tato informační stránka o Phoenix Summer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Phoenix Summer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes