Aleš Šumpík

Vztahuje se k

Nový filmový magazín spouští 27. září

26.září » Protext
Praha 26. září (PROTEXT) - Ve středu 27. 9. ve 20:00 se spouští nový filmový magazín Filmožrouti.cz (www.filmozrouti.cz), který nabídne zpravodajství ze světa filmu - aktuální novinky, zajímavosti z natáčení filmů, pohled do zákulisí tvorby digitá...

Jak jsem se nemýlil, i když je mi to líto

17.září » blog.idnes.cz
Nikdy jsem nebyl příznivcem docenta Konvičky, i když mi neustálá hysterie spojená s jeho osobou přišla už mnohokrát naprosto přehnaná. Už kdysi se mi především nelíbilo, že jej mnozí pranýřují za kritiku náboženství.

Moudrost pánů Sobotky a Halíka

6.července » blog.idnes.cz
Sledovat v médiích všemožné mluvky a podrobovat je tvrdé kritice je pro mnohé z nás něco jako národní sport. Občas trénujeme snad až příliš, jindy si ale osobnosti veřejné sféry nesmlouvavou odpověď zaslouží. Dnes, kupříkladu.

Když nebudete pít alkohol, musíte se bavit psaním blogů (sumpik)

24.února » blog.idnes.cz
Cesty našeho prezidenta kraji České republiky sleduji obvykle spíše sporadicky, ale dnes jsem nemohl odolat. Prezident pózující se samopalem, který trousí hlášky o Adolfu Hitlerovi, totiž pozornost přitahuje jaksi automaticky.

Tato informační stránka o Aleš Šumpík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleš Šumpík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes