Anna Šupíková

Vztahuje se k

Český ráj dětem zahájí turistickou sezónu 2018

23.dubna » Turistické listy
V sobotu 28. dubna se můžete těšit na jubilejní 15. ročník zahájení turistické sezóny v Čes-kém ráji v rámci hry "Za pověstmi Českého ráje". V letošním putování v okolí města Turnova si děti i dospělí vyzkouší své znalosti Českého ráje, setkají se...

Turnov pomůže sociálně slabým rodinám. Dětem zaplatí obědy

20.února » Liberecká Drbna
Teplý oběd si budou moci v na základních školách v Turnově i děti, které by na něj jinak neměly. Zaplatí jim je přímo radnice, na svém jednání o tom rozhodla rada města. Připraveno je 25 tisíc korun a týká se to 35 dětí.

Přetrhl se kabel, na městskou policii se v Turnově nedovoláte

10.ledna » Liberecký deník
Turnov – Přivolat si na pomoc městskou policii ve středu 10. ledna v Turnově nejde. Kvůli přetrženému kabelu se na tísňovou linku 156 lidé nedovolají. Deník o tom informovala mluvčí města Anna Šupíková.

Novinka v Turnově. Město zavedlo placené parkování v Nádražní ulici

4.ledna » Liberecká Drbna
Roky tu byli řidiči zvyklí, že si tu zaparkují, doběhnou do některého z obchodů a zase odjedou. Teď se jim to trochu zkomplikovalo, za parkování se v turnovské Nádražní ulici platí. A důvod tohoto opatření? Město chce z ulice dostat auta, která tu...

Liberecký kraj plánuje novoroční ohňostroj i laserovou show

27.prosince » Týden.cz
Tradičně jen několik měst a obcí v Libereckém kraji uspořádá na přelomu letošního a příštího roku ohňostroj. Nový Bor na Českolipsku novoroční akci spojí se slavnostním otevřením rekonstruovaného náměstí.

Kde oslavit příchod roku 2018? Podívejte se, kde plánují ohňostroj

27.prosince » Liberecká Drbna
Tradičně jen několik měst a obcí v Libereckém kraji uspořádá na přelomu letošního a příštího roku ohňostroj. Nový Bor novoroční akci spojí se slavnostním otevřením rekonstruovaného náměstí. V Doksech ohňostroj doplní laserová show a v Turnově v Če...

Na turnovské radnici zaplatí i kartou, vyžádali si to lidé

19.prosince » Liberecký deník
Turnov – Na turnovské radnici lze nově uhradit své pohledávky platební kartou. Na základě podnětů od obyvatel radnice nejprve vypsala anketu pro zjištění zájmu o tento druh platby.

Žáci se vydali na radnici

30.listopadu » Turnov
Skupina žáků ze ZŠ Skálova se vydala na turnovskou radnici, kde trávila svůj první oborový den s tiskovou mluvčí Turnova, Annou Šupíkovou.

Liberec přikoupil novou vánoční výzdobu za milion pro centrum města

4.listopadu » Liberecká Drbna
Za předvánoční výzdobu vydají letos velká města v Libereckém kraji stovky tisíc až milion korun. Novou si přikoupí Liberec a možná i sousední Jablonec.

Úspěšná sezona na hradě Valdštejn

Od začátku roku do konce září 2017 navštívilo hrad Valdštejn skoro 57.000 návštěvníků, v porovnání se stejným obdobím loňského roku je zde nárůst o více než 5.000 návštěvníků.

Turnov vybudoval v Metelkových sadech velké hřiště. Otevřely ho samy děti

12.září » Liberecká Drbna
Část parku Metelkovy sady v Turnově se proměnila v dětské hřiště, které třeba využívá terénních nerovností pro skluzavku a na jeho plánech se podílely třeba i učitelky z mateřských škol. Celá úprava stále Turnov šest milionů korun.

V Turnově otevírají hřiště jako na běžícím pásu, nová i upravená

Turnov - Jen v září otevírají ve městě tři dětská hřiště. U letního kina, v Metelkových sadech a v Dělnické ulici.

Tato informační stránka o Anna Šupíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Šupíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes