Hana Svítilová

Vztahuje se k

Jak jsme žili v Československu

Českobudějovicko - V letošním roce si připomínáme sté výročí vzniku Československé republiky. K oslavám v takzvaném osmičkovém roce se připojuje i Českobudějovický deník, a to unikátním projektem Jak jsme žili v Československu.

Strážkovickým hasičům je 120 let

120 let fungují dobrovolní hasiči ve Strážkovicích. Kulaté výročí spojili s oslavami 100 let republiky.

Ve Zlivi slavili svátek mrkve

Z posměchu přednost udělali obyvatelé Zlivi, když se hrdě přihlásili k přezdívce Mrkvanov a uspořádali Slavnosti mrkve.

Mají prázdniny, ale i pěkné akce

Týn nad Vltavou - Baráčníky s koncem školního roku také čekají prázdniny. S dětmi z tanečního kroužku vyrazili na výlet.

Prohlídku Vodárenské věže si lidé mohou zpříjemnit výstavou fotografií

19.dubna » Budějcká Drbna
Budějckou Vodárenskou věž si budou moct lidé zdarma prohlédnout od pátku 20. do neděle 22. dubna i díky Mezinárodnímu dni památek společně s výstavou fotografií z cest ze Středomoří. Na sobotu je možné si místa zarezervovat.

Silné mrazy možná dělají radost milovníkům bruslení, ale rozhodně nesvědčí vodoměrům

22.února » Budějcká Drbna
Podle předpovědi meteorologů má v následujících dnech rtuť teploměru klesnout hluboko pod bod mrazu. Přituhnout má hlavně v noci, kdy by mělo být kolem minus čtrnácti stupňů Celsia, ale i přes den se bude teplota držet kolem minus šesti stupňů Cel...

Budějovice zmodernizují čistírnu vod, Prachatice plánují vodojem

30.ledna » Naše voda
Ve vodohospodářských sítích, které v jižních Čechách spravuje společnost Čevak, se letos chystají investice za stovky milionů korun. Mezi největší […]

Hudební klub musí zavřít. „Budu odpočívat.“

České Budějovice – Plánovaná rekonstrukce kulturního domu Slavie vyhnala z budovy nájemníky, kteří tady provozují Klub Slavie.

Kašnu chystají na zimu

České Budějovice - V pondělí 2. října specialisté ze společnosti ČEVAK připravovali dominantu českobudějovického náměstí Přemysla Otakara II. Samsonovu kašnu na zimu.

OBRAZEM: Zájemci si pohladili raka a naučili se porcovat rybu

České Budějovice - Jasnou představu o tom, co obnáší studium jednotlivých oborů na Jihočeské univerzitě, si v pátek mohli udělat všichni zájemci. Škola připravila na svých fakultách tradiční den otevřených dveří. K vidění byla i spousta zajímavost...
Milada Horáková - Česká politička

Tato informační stránka o Hana Svítilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Svítilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes