Jona Tak

Related to

The Iron Throne (S08E06) - Už nikdy nebude nic ze světa Sedmi království!

21.May » Kritiky.cz
Opravdu posled­ní díl kul­tov­ní­ho seri­á­lu je pro scé­náris­ty oprav­du to nej­těž­ší, co můžou napsat. Musí se správ­ně roz­lou­čit s posta­va­mi, s pří­bě­hem a musí uspo­ko­jit i fanouš­ky, kte­ří musí pocho­pit, že už nikdy... Číst dál »

The Bells (S08E05) - největší bitva o Královo přístaviště je za námi

14.May » Kritiky.cz
Jak se blí­ží posled­ní díl (20.května), tak začí­na­jí fanouš­ci deba­to­vat nad tím, jest­li je posled­ní sezó­na tím nej­hor­ším nebo nej­lep­ším, co nám tvůr­ci seri­á­lu dali. Číst dál »

The Last of the Starks (S08E04) - Daenerys je u Králova přístaviště

11.May » Kritiky.cz
Druhá půl­ka začí­ná tam, kde před­cho­zí díl skon­čil. Zimohrad se ubrá­nil před nemrt­vý­mi a díky Aryi zemřel i Zimní král. Číst dál »

Hra o trůny - The Long Night (S08E03) - Bitva o Zimohrad končí!

30.April » Kritiky.cz
Tak máme za sebou nej­vět­ší bitvu v seri­á­lo­vém pro­stře­dí, bitvu o Zimohrad, a já bohu­dík pat­řím k těm, kte­ří si posled­ní díl prv­ní půl­ky posled­ní sezó­ny seri­á­lu Hra o trů­ny vychut­na­li. Číst dál »

Hra o trůny: S08E02: A Knight of the Seven Kingdoms

23.April » Kritiky.cz
Druhý díl nám při­ne­sl jenom Zimohrad. První bitva nás čeká v násle­du­jí­cím díle, a tak se koneč­ně vyře­ší všech­ny věci, co nás napad­nou. Číst dál »

Hra o trůny - Winterfell (S08E01) - Bílý chodci jdou směr jih

15.April » Kritiky.cz
Tak prv­ní díl už je onli­ne! A co jsme oče­ká­va­li, to jsme dosta­li. Završení devíti-leté his­to­rie, kte­rá bude zakon­če­na v tom nej­lep­ším. Číst dál »

Hra o trůny - jak David Benioff a D. B. Weiss během 10 let došli ke Star Wars

15.April » Kritiky.cz
Jak už si všichni fanoušci sérii všimli, tak dnes měla premiéru poslední sezóna jedinečného a asi i nejslavnějšího fantasy seriálu Hra o trůny. Když v roce 2011 začínala, nikdo netušil, že se ze dvou hlavních tvůrců seriálu, kteří napsali pouze ně...

Hra o trůny - Drak a Vlk (S07E07) - Dozvíme se opravdový původ Jona Sněha, krále severu!

14.April » Kritiky.cz
Tak to máme za sebou. Sedm dílů sed­mé série seri­á­lu Hra o trů­ny. Zima se blí­ží mílo­vý­mi kro­ky, i hlav­ní posta­vy zakon­či­ly svo­ji sed­mie­pi­zod­ní ces­tu po krá­lov­ství. Cersei i Daenerys se set­ka­jí v Králově... Číst dál »

Hra o trůny - Za zdí (S07E06) - Znova se vrátil noční král i draci

13.April » Kritiky.cz
Máme za sebou díl, kte­rý zase při­ne­sl mno­ho akce, mno­ho pře­kva­pe­ní, samo­zřej­mě i hod­ně úmr­tí, ale oče­ká­vá­ní se spl­ni­lo. Znova se vrá­til noč­ní král i dra­ci. Hodně to epi­zo­du vyzdvih­lo z pod­prů­měr­ných... Číst dál »

Hra o trůny - Válečná kořist (S07E04) - Arya je největší bad-ass Stark

11.April » Kritiky.cz
V epi­zo­dě The Spoils of War pokra­ču­je­me tam, kde jsme v před­cho­zí sko­či­li. Jaime, Bronn a Tarlyové jsou na ces­tě z Vysoké zahra­dy spo­lu s kořis­tí, kte­rou tam zís­ka­li. Pro Cersei v Králově... Číst dál »

Tato informační stránka o Jona Tak zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jona Tak" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes