Day Tech

Vztahuje se k

QLC a 96 vrstev: Samsung představil SSD s novými čipy, cena opět padne dolů

24.října » Živě.cz
Samsung na akci Tech Day představil spoustu novinek z oblasti SSD, které se již brzy objeví na trhu a také prozradil, na čem pracuje a jaké další vylepšení lze v rámci SSD očekávat. QLC SSD a stále více vrstev V případě cenově dostupných SSD, kter...

Bosch vsadil na inovace a v Praze má novou centrálu

31.října » Technický týdeník
Firma Bosch, přední světový dodavatel technologií a služeb, ukončil fiskální rok 2016 v České republice s konsolidovanými tržbami v hodnotě 786 milionů eur (21,2 miliardy korun), což ukazuje

Samsung dodává vzorky 16TB NGSFF SSD

10.srpna » DIIT.cz
Vrstvené paměti typu V-NAND uplatňuje jihokorejský Samsung všude, kde mohou obstát. Nejnovějším působištěm tohoto typu NAND flash jsou až 16TB maličká SSD.

Samsung uvádí nové produkty s V-NAND včetně 1Tb čipu

9.srpna » Svět hardware
Společnost Samsung se pochlubila se zásadními novinkami z oblasti SSD a pamětí V-NAND, které má relativně brzy vypustit na trh. Samsung je přitom jednou z předních světových firem na tomto poli, takže její novinky budou představovat to nejlepší.

AMD odpovídá na narážky Intelu o EPYC jako slepenci

19.července » Svět hardware
Intel se při příležitosti vypuštění svých nejnovějších procesorů Xeon Skylake SP "Purley" pustil do konkurenčního AMD, které do této doby v posledních letech mohlo jen přehlížet. Nyní už je situace zcela jiná, ovšem co říkají na narážky Intel zást...

Jízdní dojmy Audi SQ5: Efektivní je. Umí ale také pobavit?

3.června » AUTO.cz
V rámci akce Audit Tech Day v Mnichově jsme měli možnost vyzkoušet zatím nejostřejší verzi druhé generace SUV Q5. Jede jak z praku a nabízí úžasnou porci techniky. Zbyl ale prostor i na nějakou tu zábavu?

Ryzen Tech Day odhaluje výkon nových osmijader

22.února » Svět hardware
AMD přichystalo pro vyvolené setkání s názvem Ryzen Tech Day v San Francisku, kde byly odhaleny podrobnosti o výkonu nových procesorů, jež ještě neměly vyjít na světlo světa. VideoCardz ale mají dvě zajímavé fotografie.

GPU Vega nejspíše uvidíme už příští měsíc v akci

9.prosince » Svět hardware
Z více zdrojů přichází informace o tom, že AMD uspořádalo tajnou akci pro několik vyvolených, kteří se už mohli seznámit s vyvíjeným GPU Vega. Pro nás je ale důležitější zpráva ta, že se AMD má chystat veřejně předvést toto GPU již příští měsíc.

Radeony RX 460 a RX 480 obrazem

22.června » DIIT.cz
Podívejte se na 5k výstup Radeonu RX 460, HDR rendering, xConnect s Radeonem RX 480, API Vulkan v kombinaci se 144Hz FreeSync, CrossFire nebo nový panel pro přetaktování…

Pozvánka - konference Tech Day 16.6.2016 - Microsoft, Intel

Společnost Tech Data vás zve na dopolední konferenci pořádanou ve spolupráci se značkami Intel, Microsoft a divizí Tech Data Mobile. Těšit se můžete na odborné semináře, raut a losování o věcné ceny.

Chystá se Radeon RX 480, embargo skončí s červnem

30.května » Svět hardware
Společnost AMD uspořádala v Macau již dříve ohlášený Polaris Tech Day, na němž se ukázala nová grafická karta Radeon RX 480. Jde o nové označení grafiky, jejíž informační embargo bude zvednuto až na konci června.

AMD uvede 14nm Radeony Polaris koncem června. Byl prozrazen den, kdy končí NDA

29.května » Cnews.cz
V tom, kdy přesně mají přijít nové 14nm grafiky AMD na trh, bylo doposud nejasno. Ačkoliv mnoho zdrojů hovoří o různých novinářských či propagačních akcích nyní kolem přelomu května a června, tyto „eventy“
Samsung - Výrobce elektroniky

Tato informační stránka o Day Tech zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Day Tech" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes