Ivo Teichmann

Vztahuje se k

Česká Lípa na premiérový triumf nenavázala

4.září » ČT24
Česká Lípa – Svůj historicky první duel v superlize na půdě Ostravy zvládli na jedničku. Domácí debut proti Otrokovicím však českolipským svěřencům trenérky Lenky Bartošové nevyšel a prohráli vysoko 2:8.

ŽIVĚ: Chodov - Sparta

4.září » ČT24
Česká Lípa – Svůj historicky první duel v superlize na půdě Ostravy zvládli na jedničku. Domácí debut proti Otrokovicím však českolipští svěřenci trenérky Lenky Bartošové nezvládli a prohráli vysoko 2:8. Přímý přenos utkání Chodov - Sparta sledujt...

Česká Lípa domácí debut nezvládla, vypráskaly ji Otrokovice

3.září » ČT24
Česká Lípa – Svůj historicky první duel v superlize na půdě Ostravy zvládli na jedničku. Domácí debut proti Otrokovicím však českolipští svěřenci trenérky Lenky Bartošové nezvládli a prohráli vysoko 2:8.

Česká Lípa po výhře v Ostravě podlehla florbalistům Otrokovic

3.září » iDNES.cz
Florbalisté České Lípy nenavázali na páteční výhru ze superligové premiéry na hřišti FBC Ostrava (6:4) a v prvním vystoupení na domácí půdě podlehli ve 2. kole Otrokovicím 2:8. Výhru Otrokovic v České Lípě řídili před 430 diváky Petr Kittel a Mare...

Tato informační stránka o Ivo Teichmann zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivo Teichmann" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes