Kuba Teplý

Znojmo doma otočilo zápas s Táborskem

25.září » Regiony 24.cz
S Jihočechy Znojmo sice prohrávalo, ale brzy srovnal Jakub Teplý a vítěznou branku přidal svým prvním gólem v druhé půli střídající David Štrombach.

Ve Frýdku-Místku si Znojmo připsalo přesvědčivou výhru

15.května » Regiony 24.cz
V přímém přenosu České televize nedalo Znojmo zachraňujícímu se Frýdku-Místku šanci. Do vedení hosty v první půli po chybě brankář dostal Kuba Teplý, v druhém dějství přidali pojistky Dominik Urbančok a Michal Holub.

Znojmo porazilo Táborsko třemi góly a s čistým kontem

15.dubna » Regiony 24.cz
V prvním dějství si Znojmo vypracovalo dvoubrankový náskok, z kterého následně těžilo v půli druhé. Povedený zápas završil na samém konci utkání Rosťa Šamánek trefou na 3:0.

Oslabeného soupeře z Prostějova udolalo Znojmo v závěru utkání

2.dubna » Regiony 24.cz
Dlouho to vypadalo, že Prostějov svůj těsný náskok uhájí, Znojmo se proti jeho pevné obraně nemohlo dlouho prosadit, navíc jej srážely nepřesné přihrávky. Čtvrt hodiny před koncem však přeci jen prolomil střelecké trápení Klíma, na kterého vzápětí...

Opava doma proti Znojmu smazala dvougólový náskok

7.března » Regiony 24.cz
Znojmo dokázalo ambiciózní domácí zaskočit dvoubrankovým vedením. Opava však v závěru napnula všechny síly a dokázala skóre srovnat.

Tato informační stránka o Kuba Teplý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kuba Teplý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes