Martin Těšík

Vztahuje se k

VIDEO: Nově doupě „pařanů.“ V Brně pomáhají s hraním na počítači trenéři

10.srpna » iDNES.cz
Nejen na fotbal nebo tenis si mohou lidé najmout trenéra. V Brně si od pátku mohou pod vedením kouče vypilovat svůj herní styl také milovníci on-line počítačových her. Další články k tématu: V Brně budou léčit děti závislé na internetu. Kurz absol...

VIDEO: Nově doupě „pařanů.“ V Brně pomáhají s hraním na počítači trenéři

10.srpna » iRegiony Impuls
Nejen na fotbal nebo tenis si mohou lidé najmout trenéra. V Brně si od pátku mohou pod vedením kouče vypilovat svůj herní styl také milovníci on-line počítačových her.

V Brně vzniká herní akademie. Zájemce proškolí v počítačových hrách

5.srpna » Moderní Brno
Vyučovat se dá mnohé. Dvojice nadšenců chce teď v Brně zavést kurzy hraní počítačových her. V Kopečné ulici proto založili herní akademii, kde hráče všech úrovní naučí nejrůznější herní triky poloprofesionální hráči. Otevírá v pátek odpoledne.

V Brně vzniká herní akademie. Zájemce proškolí v počítačových hrách

Brno – Vyučovat se dá mnohé. Dvojice nadšenců chce teď v Brně zavést kurzy hraní počítačových her. V Kopečné ulici proto založili herní akademii, kde hráče všech úrovní naučí nejrůznější herní triky poloprofesionální hráči. Otevírá v pátek odpoledne.
Fotbal - Míčový sport
Tenis - Míčová hra, tzv. bílý sport

Tato informační stránka o Martin Těšík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Těšík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes