Františka Těšínská

Vztahuje se k

pH vaší kůže: Po vyčištění pleti je třeba ho dorovnat, jinak si škodíte!

29.srpna » Ženy.cz
Už jste slyšeli o pH? Určitě ano, ale je to možná dávno. Ve škole? V televizní reklamě? Nejde jen o marketingový tah, ale je to důležitá část naší kůže. Jak ovlivňuje její zdraví a krásu?

Nové směry krásy: Co se skrývá pod bio, eko, raw nebo vegan kosmetikou?

15.srpna » Ženy.cz
Co se skrývá pod označením přírodní, bio, eko, raw a vegan kosmetika? Vyznejte se v tom a udělejte vše pro zdraví pleti a dobrý pocit, že planeta netrpí kvůli naší marnivosti.

Nové směry krásy: Co se skrývá pod bio, eko, raw nebo vegan kosmetikou?

3.srpna » Ženy.cz
Co se skrývá pod označením přírodní, bio, eko, raw a vegan kosmetika? Vyznejte se v tom a udělejte vše pro zdraví pleti a dobrý pocit, že planeta netrpí kvůli naší marnivosti.

Krásná i po fitku: Stačí 15 minut a můžete vyrazit na party či do divadla

15.ledna » Ženy.cz
Znáte to, hodina ve fitku stačí k tomu, aby se tělo koupalo v potu, vlasy ztratily formu a dokonalý make-up byl minulostí. A vy chcete ještě stihnout práci, divadlo nebo schůzku! S našimi rychlými tipy a šikovnou kosmetikou se připravíte za čtvrt ...

Pět jídel, která dělají dobře vašemu tělu i pleti

8.září » Ženy.cz
To, jak jíme, ovlivňuje nejenom naši váhu, ale také krásu. Z této myšlenky vznikla i beauty spolupráce Food Tube kanálu Jamieho Olivera. Ten připravil recepty s potravinami, jež nám pomohou zlepšit kvalitu pokožky.

10 způsobů, jak se zbavit celulitidy, ať už tukové nebo vodové

20.června » Maminka.cz
Pomerančová kůže trápí jak boubelky, tak modelky. Máme tu rady, jak s ní zatočit nebo alespoň zmirnit její projevy.

První pomoc pro vlasy! Triky stylistů, které zvládnete sama

10.března » Ženy.cz
U každého mohou mít vlasy jiné problémy, ale když se o ně dobře postaráte, můžete z nich získat skvělý pocit. Jak se starat o suché, mastné, jemné nebo lámavé vlasy? Vyzkoušejte rady vlasového stylisty Honzy Těšíka.

Konečně krásné vlasy: Jak vybrat správný šampon?

7.března » Ženy.cz
Regály v drogeriích jsou plné různých šamponů, které slibují zázraky. Podle čeho vybrat ten, který je pro naše vlasy nejvhodnější?

Krása bez krutosti. Jak vybrat kosmetiku pro vegany?

6.března » Ženy.cz
Ke stále vyhledávanému stravování ve stylu raw, veganstvíči vitariánstvíse přidává i kosmetika. Co to znamená, když na lahvičce parfému nebo šamponu najdete označení Vegan?

Pravda o šamponech. Co se na etiketě nedočtete?

27.února » Ženy.cz
Výrobci vlasových přípravků často slibují ženám krásné vlasy plné lesku a síly, v reklamě předvádí dlouhou hřívu v pohybu. Jak je to doopravdy a na co si dát při jejich nákupu pozor?

Triky pro malá i velká prsa. Jak vybrat nejlepší podprsenku?

4.února » Ženy.cz
Podprsenka může tvar prsou zásadně změnit, může pozvednout sebevědomí, a taky ledacos pokazit. Jak se při nákupu orientovat?

Vitaminový doping: Co jíst, abyste měla perfektní pleť?

27.ledna » Ženy.cz
Ať už jsou to nástrahy ročního období, nebo hubneme, špatně spíme, čelíme stresu, nebo to přeženeme s opalováním, občas potřebujeme doping v podobě vitaminů, minerálů, aminokyselin a esenciálních mastných kyselin.

Tato informační stránka o Františka Těšínská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Františka Těšínská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes