Lucie Tomášková

Vztahuje se k

Podnikatelkou roku se stala Lucie Tomášková z LT Sezam.

9.listopadu » ČeskéNoviny.cz
Praha - Podnikatelkou roku v kategorii velké firmy se letos stala Lucie Tomášková ze společnosti LT Sezam, výrobce kriminalistické techniky. Tomášková zvítězila v kategorii firem s ročním...

Podnikatelek v České republice stále přibývá, nejlepší převzaly ceny

9.listopadu » BusinessInfo.cz
Jubilejní 10. ročník projektu Ocenění Českých Podnikatelek, který zviditelňuje úspěchy českých žen, již zná své vítězky. V letošním roce porota vybírala oceněné ze 115 finalistek.

OBRAZEM: Charita nabízí polévku lidem bez domova. Do jara

24.listopadu » Znojemský deník
Znojmo – Zahřát se teplou polévkou mohou lidé bez domova, kteří zavítají v pondělí, středu nebo pátek do průchodu v znojemské ulici Horní Česká, do sídla charitní služby Osobní asistence. „Polévku nabízíme třikrát týdně od dvanácti do jedné. Budem...

Polévka pro lidi bez domova

8.listopadu » Znojmo
Tak jako před rokem bude Oblastní charita Znojmo v zimních měsících vydávat polévku lidem bez domova, která je hrazena z Tříkrálové sbírky. Cílem je zabezpečit základní lidské potřeby těchto osob (hlad, žízeň, teplo). V loňském roce přišlo na každ...

Květiny a kožešiny u Giambattisty Valli

16.března » Móda
Giambattista Valli zůstává u květin, tentokrát je ale do kolekce zakomponoval i s volány, kožešinami a mašlemi.

Rozhovor s Petrou Vančurovou

10.března » Móda
Co jste o beauty blogerce Petře, která natáčí videa na svůj YouTube kanál petralovelyhair a píše blog se stejným názvem, ještě nevěděli?

Aquilano.Rimondi na vlně naprostého minimalismu

7.března » Móda
Aquilano a Rimondi si nelámali hlavu s barvami nebo velkou originalitou. Jednoduchou kolekci oživili zajímavými střihy, trochou geometrie a jedním červeným modelem.

Pohádková fantazie u Dolce & Gabbana

6.března » Móda
Máte už plné zuby reálného světa? Zkuste ten pohádkový podle Dolce & Gabbana. Vypadá jako svět, kde by se líbilo nám všem.

Rozjasnění a vyrovnání tónu pleti od Mary Kay

4.března » Móda
Kosmetická značka Mary Kay přináší na trh naprostou novinku – produkt, bez kterého se po jeho vyzkoušení už neobejdete.

Mulberry a jeho módní obrození

4.března » Móda
Mulberry se, zdá se, znovu konečně našlo. Po dlouhém hledání kreativního ředitele vypouští do světa první kolekci po dvouleté pauze. Jste zvědaví, co se u Mulberry změnilo a co zůstalo stejné?

Královna vzorů Mary Katrantzou

3.března » Móda
Když se řekne Mary Katrantzou, vybaví se nám její poslední spolupráce se sportovní značkou Adidas. Co ale teď Mary nabízí těm, kteří v jejím oblečení sportovat rozhodně nebudou?
Zuzana Tvarůžková - Česká novinářka

Tato informační stránka o Lucie Tomášková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Tomášková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes