Mira Třebická

Vztahuje se k

Mira Třebická: Kam zmizela Miroslava Němcová

9.října » ParlamentniListy.cz
Miroslava Němcová během inauguračního projevu prezidenta republiky Miloše Zemana odešla. Prohlásila, že Miloš Zeman slíbil, že bude spojovat národ, a že ve druhé a třetí větě svého projevu okamžitě tento slib porušil.

Mira Třebická: Jedna velká emoce Michaela Šojdrová

19.září » ParlamentniListy.cz
Už když někde slyším výše zmíněné jméno paní europoslankyně, vizuálně mi okamžitě naskočí rybník se slanou vodou, instinktivně začnu popotahovat a hledat kapesník. Naposledy se mi to stalo, když se paní politička opět ponořila s plnou emoční vervo...

Mira Třebická: Začala likvidace Karly Šlechtové. Ale proč, a ještě ke všemu proč tak blbě?

17.května » ParlamentniListy.cz
Nejdéle sloužící ministr obrany Martin Kazisvět Stropnický předával po čtyřech letech rezort do rukou nového ministra, jak jinak než emočně, a to v mašličkách. Tak už to ale u umělců asi bývá.

Mira Třebická: Ukřižujme Boka s Kejvalem

31.března » ParlamentniListy.cz
Po staletí vším možným frustrovaný český národ si opět našel obětního beránka. Tentokrát je jím hudební skladatel Miloš Bok a předseda Českého svazu olympijského výboru Jiří Kejval.

Mira Třebická: V šedesáti letech jsem přestala menstruovat a může za to Andrej Babiš

Dnes ráno jsem při venčení psa potkala sousedku. Sdělila mi, že ve svých šedesáti letech přestala menstruovat, a že za to může Babiš. A protože poctivě poslouchám zprávy a komentáře v rozhlase a televizi, tak jsem se nad tím ani nepozastavila.

Mira Třebická: Uklidím Donaldovi, uklidím Milošovi, neuklidím Slávkovi, uklízí sám

18.listopadu » ParlamentniListy.cz
Po letošních prezidentských volbách v Americe a před prezidentskými volbami v republice České jsem si založila živnost Trebicka.uklid.lidi, s r. o. Jak Donaldu Trumpovi, tak Miloši Zemanovi nabízím své služby!

Mira Třebická: Proč jsou američtí politici z Trumpa tak frustrováni

22.října » ParlamentniListy.cz
Zdá se, že politická rodina demokratů a republikánů táhne poprvé v dějinách Ameriky za jeden provaz. I když to zprvu vypadalo, že Donald Trump kandiduje za republikány, nyní krátce před volbami je zřejmé, že Donald Trump kandiduje proti politikům,...

Mira Třebická: Ministru obrany se chce něco říct, ministr obrany to prostě řekne

16.února » ParlamentniListy.cz
Co na tom, že je to v utajovaném režimu, co na tom, že si to premiér nepřeje, co na tom, že to není šéfovi jeho strany po chuti, co na tom, že svou neukázněností a neumětelstvím ohrožuje zájmy státu. Není to poprvé, co se jeho pusinka pustila na š...
Martin Barták - Český lékař a politik
Jan Pejšek - Tiskový mluvčí Ministerstva obrany
Vlastimil Picek - Ministr obrany
Petr Pavel - Generál Armády České republiky
Vlasta Parkanová - Politik za TOP09

Tato informační stránka o Mira Třebická zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mira Třebická" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes