Patrick Tucker

Related to

Prodloužení Putinovy vlády: Očekávejte nové formy útlaku na internetu

20.January » Britské listy
Rusko s prezidentem vládnoucím doživotně se zřejmě stane izolovanějším a méně otevřeným západnímu vlivu, píše Patrick Tucker.

Američtí zpravodajci a satelitní snímky dokumentují ruské zbrojení na Krymu

27.December » Britské listy
Rusko za posledních 18 měsíců "významně" posílilo svou vojenskou přítomnost na ukrajinském Krymu, tvrdí američtí zpravodajci, pozorovatelé a nové satelitní snímky odhalující rozmístění nových raket S-400 a vylepšování sovětských vojenských základe...

Senátní zpravodajský výbor: Rusko se již snaží ovlivnit volby v roce 2020

14.October » Britské listy
Zprávy Republikány vedeného zpravodajského výboru Senátu konstatuje, že Rusko se již nyní snaží ovlivnit americké volby v roce 2020. A to navzdory tomu, že Trump a jeho spojenci v posledních měsících zesílili snahy podkopat zpravodajský konsensus,...

Trump žádal Ukrajinu, aby kryla aktivity ruské GRU

27.September » Britské listy
Americký prezident se ve svém ukrajinském telefonátu zmínkou o Crowdstrike (společnosti, která vyšetřovala ukradení emailů Demokratické strany, k němuž došlo před posledními prezidentskými volbami) pokoušel zbavit Rusko viny za hacking v roce 2016...

Aditivum raketového paliva může přinést průlom v produkci energie

11.September » Britské listy
Hydrid hlinitý (AlH3) nabízí možnost výroby mnohem bezpečnějších a účinnějších palivových článků než dosud, upozorňuje Patrick Tucker.

Rusko zdokonaluje techniky potlačování povstání proti autoritářským režimům

15.July » Britské listy
Ruský generál Dvornikov odhalil koncepci využití žoldnéřů, milic a speciálních sil pro podporu diktátorů od Venezuely až po Afriku, informuje Patrick Tucker.

Americké vojenské základny ohrožuje změna klimatu. A Pentagon nestíhá

14.June » Britské listy
Opožděný seznam ohrožených základen byl zveřejněn současně se zprávou agentury Government Accountability Office, která říká, že Pentagon při plánování nedokáže využít klimatických projekcí, informují Ben Watson a Patrick Tucker.

Tato informační stránka o Patrick Tucker zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Patrick Tucker" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes