Magdalena Tužilová

Začal ŽB-Morava, pokračoval Český pohár štafet

V Luhačovicích začal žebříček B-Morava (sobota) a v neděli pokračoval Český pohár štafet (neděle), oba závody byly současně Mistrovstvím Moravy.

M ČR štafet: ženy Žabovřesk a muži OK 99

Mistrovství ČR štafet připravili šumperští pořadatelé do Moravského Karlova. Titul v ženách získala štafeta SK Žabovřesky, v mužích vyhrál tým OK 99 Hradec Králové.

Žebříček B-čechy skončil v Klukách

Poslední dva závody žebříčku B v Čechách připravili pořadatelé z Orientačních sportů Písek a z TJ OB České Budějovice v Klukách (u Písku).

Šampionát na krátké trati - tituly pro Nykodýma a Horčičkovou

V Lipnici nad Sázavou proběhlo Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati. V mužích si pro titul doběhl Miloš Nykodým, v ženách vyhrála Vendula Horčičková.

Velikonoční nominačky repre OB

O velikonočním víkendu proběhly tři nominační závody reprezentace OB - dráha, krátká trať a klasická trať.

Na Vysočině nejlepší Hájek a Hrušková

Skončil 23. ročník H.S.H. Vysočina cup, který připravil SK Chrast ve Štěměchách. V elitních kategoriích si pro vítězství doběhli Daniel Hájek a Barbora Hrušková.

Klasika akademiků pro Kubáta a Tužilovou

Ve středu proběhl v lesním komplexu u Horního Jelení závod na klasické trati Českých akademických her. Zlaté medaile vybojovali Pavel Kubát a Magdaléna Tužilová.

Tato informační stránka o Magdalena Tužilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Magdalena Tužilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes