Milan Tychler

Related to

Dokud ho neutrhnu aneb rybaření s tupým háčkem

1.October » MRK.cz
Čas od času zaznamenám nějakou diskusi o háčcích. Probírají se v ní tvary, značky, většinou to, jak se pokazila kvalita, a také se čas od času někdo zeptá, zda je dobré háčky dobrušovat, anebo je lepší je prostě zahodit a uvázat si nový.

Štičí trápení aneb problémy naší nejznámější dravé ryby

18.September » MRK.cz
Pro mě je štika krásný dravec našich vod, je nezaměnitelná s jakoukoli jinou rybou. Je to přímo symbol, zná ji každé dítě a i nerybář ví, jak štika vypadá. Ovšem ti všichni ani zdaleka neznají, a ani nemohou znát, skutečný stav věci.

Velká ryba jménem cejnek malý

25.August » MRK.cz
Lov cejnků malých asi každého rybáře nenadchne, avšak ti, kdo rádi chytají plavačku a feeder, mají k této rybě celkem blízko.

Je u nás přesumcováno, nebo už si rybáři se sumcem poradili?

19.August » MRK.cz
Mnoho rybářů se začalo specializovat na tuto rybu a vždycky se objevili další nadšenci ve chvíli, když se objevily nějaké zprávy o ulovení velké ryby v některé z našich vod.

Když ryby berou a pruty letí do vody

13.August » MRK.cz
Mít nezajištěný prut, to se prostě nevyplácí a všetečné ryby tuto lehkomyslnost docela rády a často okamžitě trestají.

Vím, že tam ty ryby jsou...

28.July » MRK.cz
Umí se skrýt dávno před tím, než je zahlédnete, v klidu si počkají, až vás to u vody přestane bavit, a teprve pak se zase obezřetně krmí. Jenže já také nejsem dnešní a vím, že tam jsou…

Stromové ryby

2.July » MRK.cz
Pak se dostávám do úseku, kterému se všichni vyhýbají. Jednak je tu vysoký a nepřístupný břeh, mělká část vody u břehu je zarostlá rostlinami, a navíc je na místě, kde se dřív dalo chytat, ve vodě spadlý strom.

Na ryby když kvetou topoly?

23.June » MRK.cz
Toto období přichází každý rok a většina rybářů ho nepovažuje právě za šťastné. Já si ale nemyslím, že je beznadějné, jen je náročnější na správně zvolené místo a způsob lovu.

Co v době hájení?

26.May » MRK.cz
akonec budeme podrobně určovat, jaká nástraha se kdy smí a kdy nesmí použít! Přitom stačí jen zapojit vlastní rozum, aby člověk pochopil, že něco už je přes čáru a proč.

Jarní method a povídání o Africe

30.April » MRK.cz
Martin Maťák a Milan Tychler společně chytají na method feeder a přitom debatují o letošním MS ve feederu, které se konalo v Jihoafrické republice.

Tato informační stránka o Milan Tychler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Tychler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes