Alena Týfová

Vztahuje se k

Lukáš Martinák posílil marketingový tým společnosti Lenovo

12.června » KarieraWeb.cz
Společnost Lenovo má od jara novou posilu marketingového týmu. Na pozici Marketing Specialist nastoupil Lukáš Martinák, který nahradil Alenu Týfovou. Věnovat se bude propagaci produktů i značky Lenovo.

Lukáš Martinák posiluje marketingový tým Lenova

8.června » ChannelWorld
Nový marketing specialist v týmu české pobočky společnosti Lenovo bude mít na starost propagaci značky a jejích produktů ve spolupráci s partnery a dodaveteli. Zkušenosti si přináší ze společností Fitness Innovations a Mindshare.

Do marketingu Lenovo přišel Lukáš Martinák

8.června » MediaGuru
Do marketingového týmu společnosti Lenovo přišel Lukáš Martinák, jenž na pozici marketingového specialistu nahradí Alenu Týfovou. Věnovat se bude propagaci produktů i značky Lenovo. Na starost bude mít především zajištění marketingových aktivit ve...

Lidé: Aneta Fialová vede marketing Lenova, pomáhat jí bude Alena Týfová

18.května » ChannelWorld
Aneta Fialová v Lenovu povýšila z funkce marketingové specialistky na manažerku. Na její původní funkci nově nastoupila Alena Týfová.

Lenovo: Alena Týfová a Aneta Fialová

Společnost Lenovo má od dubna novou posilu v marketingovém týmu. Na pozici marketing specialist nastoupila Alena Týfová. Aneta Fialová, která na této pozici působila dosud, se stala marketingovou manažerkou Lenovo pro Českou republiku.

Lenovo doplňuje marketingový tým o Alenu Týfovou, Fialová povyšuje

17.května » Marketing&Media
Lenovo má od dubna novou posilu v marketingovém týmu. Na pozici Marketing Specialist nastupuje Alena Týfová. Aneta Fialová, která na této pracovní pozici působila dosud, se stává marketingovou manažerkou Lenovo pro Českou republiku...

Alena Týfová posílila marketingový tým společnosti Lenovo, Aneta Fialová marketingovou manažerkou

17.května » KarieraWeb.cz
Společnost Lenovo má od dubna novou posilu v marketingovém týmu. Na pozici Marketing Specialist nastupuje Alena Týfová. Aneta Fialová, která na této pracovní pozici působila dosud, se stává marketingovou manažerkou Lenovo pro Českou republiku.

Tato informační stránka o Alena Týfová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Týfová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes