Lucie Tykalová

Vztahuje se k

Děti jsou naprogramovány naučit se, co potřebují. Z povinných úkolů vzniká nechuť, tvrdí Táta parťák

28.března » Český rozhlas Plus
Možná už se vám taky stalo, že váš potomek přinesl domů poznámku, protože zapomněl, nebo jednoduše neudělal domácí úkol. Mají ale učitelé a učitelky právo vyžadovat splnění této povinnosti? Diskuzi vyprovokoval otec jednoho z prvňáčků, který vymoh...

Domácí úkoly nejsou povinné, přesvědčil muž školu, aby je synovi odpustila

9.března » iDNES.cz
Domácí úkoly nejsou povinné, napsal na Facebook bloger, který si říká „Táta parťák“, a vyvolal tím vlnu reakcí. Vadilo mu, že syn musel plnit domácí úkoly a hrozil mu za to kázeňský postih. Přesvědčil proto ředitele školy, aby syn úkoly dělal jen ...

Škola má vzdělávat, ne bavit!

31.srpna » blog.idnes.cz
Svůj příspěvek píšu jako reakci na článek Václava Kovaříka Začátek školního roku je začátek konce školy, jak ji známe dnes. A taky bych byla ráda, kdyby si tento článek přečetli věční kritici českého školství.

Tragikomický Svět podle Daliborka

11.července » blog.idnes.cz
Dnes jsem navštívila filmové představení Svět podle Daliborka režiséra Víta Klusáka. S vytřeštěnýma očima jsem koukala na absurdity, které se na plátně odehrávaly, a nevěděla jsem, jestli se mám smát, nebo brečet.

Z učitelského deníčku 3

31.května » blog.idnes.cz
Ústní část maturit, období, kdy je na každé střední škole všechno vzhůru nohama. Čas nervozity, rozechvění, vrchol, ke kterému směřuje snažení studentů i učitelů. Je to tady.

Kazma versus Prostřeno

18.května » blog.idnes.cz
Na Facebooku několik mých přátel sdílelo odkaz na Kazmovu One Man Show s názvem Odhalení největšího televizního skandálu v Česku. Dnes jsem toto video zhlédla a nestačila se divit.

Jak to chodí na internetových seznamkách aneb Proč se bojíme říkat pravdu?

12.května » blog.idnes.cz
Na internetových seznamkách se pohybuji zhruba rok. Seznámit se tam s někým normálním, či tam dokonce najít vztah je téměř nemožné, ovšem z psychologického a sociologického hlediska jde o velmi zajímavý fenomén.

Z učitelského deníčku 2

9.května » blog.idnes.cz
Květen. Měsíc lásky, krásy, květů, alergií. A maturit. Na všech středních školách nastává šrumec. O písemných maturitách bude řeč ve druhém díle mého deníčku.
Václav Bělohradský - Současný český filosof a sociolog
Václav Klaus - 2. prezident ČR
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
ČSSD - Přední levicová politická strana
Miloš Zeman - Prezident ČR
Václav Havel - První prezident České republiky
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO
ODS - Politická strana
Karel Schwarzenberg - Politik a předseda TOP 09
Miroslav Kalousek - Politik za TOP 09

Tato informační stránka o Lucie Tykalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Tykalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes