Jaromír Týle

Vztahuje se k

Chybí mi vstřícnost!

15.února » blog.idnes.cz
Máš problém, tak si pomoz si sám. Cítíš se sám, tak si někoho najdi. Nemáš přátele, tak se nediv, když nikam nechodíš. Jsi nemocný, máš žít zdravě.

Někdo to nahoře zoral a já to teď musím zachraňovat!

24.listopadu » blog.idnes.cz
Předvánoční stres je tady! Finišujeme s prací. Ale dnes vůbec nic nevychází! Nikdo nemá čas. Hoří nám termíny. Někdo měl nahoře moře času a teď nás honí. Nejde to jinak, já to prostě musím zvládnout! Nechci dopadnout jako…

Vykradli nás a my o tom ještě nevíme

23.listopadu » blog.idnes.cz
Co se všechno mohlo stát v průběhu výpadku služeb GOOGLE? Šlo o demonstraci síly? Může mít někdo tak velký zájem o naše data? Proč se to nestalo dopoledne, kdy většina firem je v plném provozu, ale večer? O co vlastně šlo?

Manažer je jako zvíře, tlačí na mě, je mi z toho špatně!

21.listopadu » blog.idnes.cz
Jste neschopný, všichni už jsme hotoví, čekáme jen na Vás! Takovým plněním pracovních povinností se letošních prémií nedočkáte! Po Novém roce budeme muset zvážit vaši užitečnost pro naši společnost!

V práci netrampujte, vyhrajte jako Trump

10.listopadu » blog.idnes.cz
Jak dosáhnout v zaměstnání prosazení svého? Trump byl nováčkem v politice, a přesto zvítězil. Zjevně mu všichni nefandili, ale dosáhl svého. Jak to můžeme udělal i my?

Jako zaměstnanec v české firmě vyděláváte v průměru 1.000.000 Kč ročně.

8.listopadu » blog.idnes.cz
Co je to za nesmysl? Je to vůbec možné? To by musely být u nás úplně jiné platy. Proč tedy nejsou? Proč nás tedy tak málo platí? Čtěte dále

Vaše práce má větší hodnotu, než si dokážete představit!

4.listopadu » blog.idnes.cz
Zase jste chyboval! Kdo to má po Vás opravovat! Jste vážně k ničemu! Vůbec nic neumíte! Děláte tady vůbec něco? Venku čeká dalších 10 lidí schopných dělat vaši práci! A to za ještě menší plat a mnohem lépe!

Tato informační stránka o Jaromír Týle zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromír Týle" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes