Anders Tylman

Vztahuje se k

Skype v autě? Volvo tak rozšiřuje možnosti modelů řady 90

2.ledna » Týden.cz
Automobilka Volvo Cars oznámila, že se chystá pro své nové modely řady 90 představit aplikaci firmy Microsoft, Skype pro firmy, jejímž smyslem je zvýšit firemní produktivitu na základě vzájemné spolupráce. Společnost Volvo Cars je první automobilk...

Volvo instaluje Skype do svých aut. Zatím se to týká "devadesátkové" řady

2.ledna » AutoRevue.cz
Volvo se stalo první automobilkou, která do svých vozů předinstalovala produktivní aplikace Microsfotu, včetně populární komunikační služby Skype.

Volvo rozšiřuje možnosti svých modelů řady 90

30.prosince » Techmagazín.cz
Automobilka Volvo chystá pro své nové modely řady 90 představit aplikaci firmy Microsoft, Skype pro firmy, jejímž smyslem je zvýšit firemní produktivitu na základě vzájemné spolupráce. Volvo je tak první automobilkou, která přichází s takovýmto ty...

Volvo zavádí Skype do svých aut, jako první jej dostanou S90, V90 a XC90 (+ video)

29.prosince » Autoforum.cz
Švédská automobilka umožní komfortnější a bezpečnější konferenční hovory. A ve spolupráci s Microsoftem chystá i něco navíc. (Petr Prokopec)

Volvo chce být jako Bentley. Ani jeho vozy už nemusíte tankovat. A dokonce ani mýt

19.listopadu » Autoforum.cz
V honbě za dodatečnými příjmy se automobilky pouštějí do nabízení dalších a dalších služeb. Volvo vás chce jednou pro vždy zbavit nutnosti tankovat a mýt. (Petr Prokopec)

Tato informační stránka o Anders Tylman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anders Tylman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes