Tereza Tymrová

Vztahuje se k

O jednu kuličku vyhrál František Zapletal

9.května » idobryden.cz
Smůla se lepí na paty pořadateli buchlovické Kuličkiády Davidovi Zdráhalovi. Jako by nestačilo, že se loni stala historicky první Rytířkou koule jeho dívka Tereza Tymrová, letos prohrál stejně jako před jedenácti lety o jednu jedinou kuličku a sko...

Trendy není určovat trend

18.srpna » idobryden.cz
Někdo bere svatbu jako přežitek, pro druhého znamená nejdůležitější a nejkouzelnější den v životě. Samozřejmě každý ženich s nevěstou chtějí tento den prožít podle svých představ, bez komplikací a „negativní kritiky“.

Když se tvoří princezny

17.srpna » idobryden.cz
Každá žena touží být v den své svatby princeznou, ať už bohatě zdobenou, nebo jednoduše romantickou. Šaty jsou základním atributem svatebního dne, a proto snad žádná budoucí nevěsta tento zásadní krok, tedy jejich výběr, nepodceňuje.

Rytířskou hradbu prolomila žena!

3.dubna » idobryden.cz
Pětadvacátý ročník Kuličkiády na náměstí v Buchlovicích přinesl převratné změny. Po čtvrtstoletí mužského kralování se na „bednu“ postavila žena! Tereze Tymrové se podařila neuvěřitelná věc - na 25.

Na odpadky je koš, ne příroda

10.března » idobryden.cz
Všichni se honíme za vysokými cíli, bohatstvím, kariérou. Občas ale kvůli shonu a snaze nezaostávat za dobou zapomínáme na to, co nám umožňuje žít, díky komu můžeme dýchat, pít, jíst, snít a kdo nám dal místo k bydlení.

Láska ve jménu bonbonů

23.února » idobryden.cz
Když se řekne slovo „děti“, mnoho z nás si představí malé kluky a holky s nějakou cukrovinkou. Že děti a sladké k sobě odjakživa patří, je obrovský omyl! Cukr je jedna z posledních věcí, která by měla putovat do dětského žaludku.

Máš z dítěte narcistu!

14.února » idobryden.cz
Svět jde dopředu, vše musí být den ode dne dokonalejší, výjimečnější, rychlejší, zkrátka pokrokovější. Nejen technologie, ale i společnost a mezilidské vztahy se posouvají „kupředu“.

Nevěřte všemu, co vám internet nakuká

9.února » idobryden.cz
Nedílná součást každého „moderního“ člověka, bezedná studna informací, nejrychlejší cesta z jednoho konce světa na druhý… I to je internet. Spousta lidí by bez něj nedokázala pracovat, natož pak žít.

Jaké šaty si ke své postavě nevybrat?

17.ledna » idobryden.cz
Plesová sezóna se rozbíhá na plné obrátky a my se budeme snažit poradit, jak se co nejlépe na ples obléci, co vychytat a čeho se vyvarovat. Při reportážích z plesové sezóny našeho regionu totiž potkáváme jak krásně sladěné dámy, tak neuvěřitelné k...

Začněme každý sám u sebe

11.ledna » idobryden.cz
Je tady nový rok a období různých slibů a osobních předsevzetí. Možná by nebylo špatné předsevzít si, že zlepšíme společnost, ve které žijeme.

Silvestr se týká taky koček

30.prosince » idobryden.cz
Kdo nemá doma kočku, ten si málokdy uvědomí, že i takoví domácí mazlíčci, kteří většinu času tráví doma, těší se z přízně majitelů a předou, by mohli negativně prožívat silvestra. „Týká se jich to stejně jako psů.

Vánoce v osamění

24.prosince » idobryden.cz
„Radostné prožití svátků! Šťastné a veselé! Užijte si Vánoce společně,“ tolikrát vyřknutá a slýchaná přání, jež se rozdávají po celou dobu adventní. Některým lidem však tyto fráze mohou připomenout blížící se Štědrý den, na který se dříve těšili, ...

Tato informační stránka o Tereza Tymrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Tymrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes