Jason Ulmer

Review: S nulou. Brankář Nechvátal vychytal Orlům v Linzi výhru 3:0 + VIDEOROZHOVOR

16.března » HokejPortal.cz
Znojemští trenéři výrazně proměnili před startem druhého semifinálového utkání sestavu a do branky se po pěti zápasech na lavičce postavil Patrik Nechvátal. V prvních pěti minutách byl k vidění zajímavý hokej s několika střeleckými pokusy na obou ...

Review: První semifinále Znojmo nezvládlo a Linz se ujal vedení v sérii + VIDEOROZHOVOR

14.března » HokejPortal.cz
Do prvního semifinálového zápasu nastupovali oba celky v totožných sestavách jako do šestých čtvrtfinálových. Zkrátka vítězné sestavy se nemění. V prvních minutách sledovala zaplněná znojemská aréna opatrnou hru. Hned z první vážnější šance zápasu...

Tato informační stránka o Jason Ulmer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jason Ulmer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes