Jana Úlovcová

Vztahuje se k

Návštěva stadionu, zabijačka nebo dárky, Ježíškova vnoučata splnila už přes 10200 přání

7.prosince » Rádio Praha
Projekt Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata dál rozdává seniorům po celé republice radost. Díky němu bylo splněno už přes 10200 vánočních přání. Byly mezi nimi zážitky, jako třeba plavání v bazénu, návštěva fotbalového stadionu, zabijačka nebo dár...

Lidé se na dárky seniorům i skládají. Za tři dny se vybralo téměř půl milionu korun

Pan Petr si přál elektrický vozík a paní Anna televizi do svého pokoje v domově seniorů. To jsou některá přání z projektu Ježíškova vnoučata. Co s tím, když zrovna nemáme tolik peněz na dražší dárky, ale starým a osamělým lidem pomoci chceme?

Chcete být Ježíškovo vnouče, ale dárky jsou moc drahé? Zapojte se do sbírky

28.listopadu » ČRo 1 - Rádiožurnál
Většina dárců se shoduje na tom, že plnit seniorům jejich přání je velmi povznášející pocit. Tentokrát se ale vznesla i obdarovaná seniorka se svou kamarádkou a v malém letadle se proletěly nad Plzeňskem. Pro paní Jarmilu to byl dokonce vůbec prvn...

V 88 letech poprvé vzlétla do oblak. 'Bylo to moc hezké,' pochvalovala si

28.listopadu » iROZHLAS
Ježíškova vnoučata plní další přání. Darovat dárky seniorům je velmi povznášející pocit. Tentokrát se ale vznesla i obdarovaná seniorka se svou kamarádkou. V malém letadle se proletěly nad Plzeňskem.

Tato informační stránka o Jana Úlovcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Úlovcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes