Ivan Ulrych

Vztahuje se k

Nakladatelství Vega-L pokřtilo v Lidické galerii svou 300. knihu

Nymburk - Nakladatelství Vega-L vydalo svou 300. knihu. Je o akademické sochařce Marii Uchytilové, autorce Pomníku dětských obětí války.

V Nymburce pokřtili knižní novinku básníka a spisovatele Jiřího Tepera

13.prosince » Novinky.cz
V pondělí 12. prosince se v Městské knihovně v Nymburce uskutečnil křest knižní novinky nymburského básníka a spisovatele Jiřího Tepera. Vydalo ji nakladatelství Vega-L Nymburk Ivana Ulrycha.

Obrazový slovník představuje sto padesát výtvarníků z Nymburska a Poděbradska

5.prosince » Novinky.cz
Z iniciativy výtvarníka a učitele základní umělecké školy Jiřího Černého ze Sadské právě v nymburském nakladatelství Ivan Ulrych – Vega-L vyšel Stručný obrazový slovník výtvarníků, fotografů etc. regionu Nymburk, Poděbrady, Lysá nad Labem, Sadská ...

Přeživší lidická žena, Jaroslava Skleničková, má prestižní ocenění

2.října » Kladenský deník
Lidice - Jedna z posledních dvou žijících lidických žen, pamětnic vyhlazení obce Lidice, autorka knih Jako chlapce by mě zastřelili a Vzpomínky mě stále tíží, obdržela prestižní Mezinárodní cenu Egona Erwína Kische za život a dílo.

Nakladatelství Vega-L proslavuje Nymburk. Získalo prestižní ocenění

12.června » Nymburský deník
Nymburk - Nymburské nakladatelství Vega-L Ivana Ulrycha získalo jednu z mimořádných cen XVI. ročníku vyhlášení prestižních cen a IX. ročníku regionálních cen Miroslava Ivanova za knihy literatury faktu. Vloni ji získala Academia…

Tato informační stránka o Ivan Ulrych zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Ulrych" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes