Martin Valihora

Related to

Dan Bárta: Nový bubeník je divočejší hráč, byl by hřích to nevyužít

27.September » Novinky.cz
Dan Bárta a skupina Illustratosphere mají nového bubeníka a pracují na nových skladbách. Album sice zřejmě letos nestihnou vydat, ale na turné vyrážejí.

Barevný sen Ivana Dimitrova

8.September » Rádio Proglas
Jednou z letošních novinek hudebního vydavatelství Hevhetia je album My Colorful Dream slovenského jazzového hudebníka (kytarista, houslista) Ivana Dimitrova. Představíme si je v pořadu Třikrát z Proglasu ve čtvrtek 19. září 2019 od 7.45.

České barvy v Superskupině hájí devatenáctiletý pianista Bulatkin

14.February » Trutnovinky
V Koncertní síni Bohuslava Martinů lze vidět a slyšet mezinárodní norsko-švédsko-česko-slovenskou Superskupinu. „Z každé země jeden unikátní hráč,“ uvedl zakladatel Jazzince Tomáš Katschner. Základ tvoří „Bass Viking“ Per Mathisen, který ze severu...

Velké finále: Dan Bárta zakončil v Praze turné, pozval si pardubickou filharmonii

6.January » Monstermusic
Druhá část turné Mezi vrcholy Dana Bárty a jeho kapely Illustratosphere se po měsíci a pěti dnech stala minulostí. Bárta tour zakončil v pražském Kongresovém centru společně s Komorní filharmonií Pardubice, a to v rámci Festivalu České doteky hudb...
Marián Varga - Slovenský muzikant a skladatel

Tato informační stránka o Martin Valihora zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Valihora" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes