15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Daniel Vandas

Kosová a Nykodým nejlepší na klasice v Hoděšovicích

Sedmým závodem Českého poháru byla klasická trať, která se běžela v okolí Hoděšovic. Za velkého tepla si pro vítězství v elitě doběhli Denisa Kosová a Miloš Nykodým.

Na Kolibě nejlepší Horčičková a Vandas

Závod na krátké trati Českého poháru v Hoděšovicích (u motorestu Koliba) vyhráli v elitních kategoriích Vendula Horčičková a Daniel Vandas.

Skvělé - česká štafeta druhá ve Světovém poháru

V závodě sprintových štafet Světového poháru v České Lípě skončila naše čtvveřice Denisa Kosová, Jakub Glonek, Tomáš Křivda a Tereza Janošíková na skvělém druhém místě.

Alexandersson a Křivda nejlepší v Modlivém dole

Čtrvtá etapa Bohemia Orienteering 2023 zavedla závodníky do náročných pískovcových skal v Modlivém dole. Na start se postavila celá řada závodníků, kteří se připravují na nadcházející Světový pohár.

Nominace na MS - 5 mužů a 4 ženy

Realizační tým české reprezentace nominoval závodníky na letošní mistrovství světa, které se uskuteční v červenci ve Švýcarsku. V nominaci je pět mužů a čtyři ženy.

Suverénní Křivda obhájil noční titul

Prvním letošním mistrovským závodem byl český noční šampionát. V mužích suverénně obhájil titul Tomáš Křivda, v ženách získala zlato Barbora Chaloupská.

Orientační běžci v pískovcových skalních městech — neztratili se

3.listopadu » Liberecká Drbna

Orientační běžci v pískovcových skalních městech — neztratili se!

31.října » RUN magazine
Vysoké skalní věže, úzké průchody a hluboké rokle. Dvou závodů Czech O-Tour v orientačním běhu na Kokořínsku se zúčastnilo přes 1300 běžců. Neztratil se nikdo a všichni našli správnou cestu až do cíle. Poslední říjnový víkend si orienťáci užili na 1…

Klubový titul pro OK 99 Hradec Králové

Mistrovská sezóna roku 2022 v orientačním běhu byla zakončena Mistrovstvím a Veteraniádou ČR klubů v Hajnici. Klubový titul vybojoval tým OK 99 Hradec Králové.

Tato informační stránka o Daniel Vandas zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Vandas" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes