Robert Vano Slovenský fotograf

Related to

Zázraky přírody 25. 5. 2019

25.May » Chytrá Žena
Zábavná show, kde největší hvězdou je příroda sama. Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem Zázraky přírody ze dne 25. 5. 2019, u kterého se budete divit, žasnout a bavit. Dále

To nejlepší z české fotografie: Výstava, kterou stojí za to vidět, končí už o víkendu

10.May » Bleskově.cz
Více než dvě stovky předních fotografů věnovaly svůj snímek Zlatému fondu Národního muzea fotografie. Výběr z nich je k vidění v Czech Photo Centre.

Robert Vano slaví narozeniny. Přejeme mu všechno nejlepší!

5.May » NaKluky.cz
Robert Vano je úspěšný slovenský fotograf žijící v Praze, který se zaměřuje především na módní a reklamní fotografie. Podporuje českou kampaň Jsme fér za uzákonění manželství pro gaye a lesby. Dnes 5. května 2019 slaví 71. narozeniny. Přejeme mu v...

Zlatý fond české fotografie. Podívejte se, co ze svého díla vybrali sami umělci

13.April » ČT24
Pražská galerie Czech Photo Centre představila Zlatý fond Národního muzea fotografie, který obsahuje snímky od nejvýznamnějších českých a slovenských autorů, včetně Karla Cudlína, Roberta Vana, Josefa Koudelky, Dagmar Hochové nebo Jaroslava Kučery...

Czech Photo Centre vystaví Zlatý fond muzea fotografie

10.April » Týden.cz
Výběr ze sbírky Národního muzea fotografie představí pražské Czech Photo Centre, galerie v sídle pořadatele soutěže Czech Press Photo.

výstava sbírky Zlatého fondu Národního muzea fotografie – Výběr I.

10.April » Program výstav
Po výstavě americké fotografky Ami Vitale přichází do galerie česká výstava. Přes dvě stovky českých předních autorů sdružuje Zlatý fond…

Starosta ocenil studentky za pomoc kolabujícímu muži

Dvě dívky poskytly první pomoc muži, který zkolaboval na autobusovém nádraží. Shodou okolností se jednalo o studentky zdravotnického oboru. Za duchapřítomnou reakci teď děvčatům na radnici poděkoval starosta města.

Robert Vano bavil Karviňáky tři hodiny

Uznávaný módní fotograf Robert Vano zavítal do Karviné. V literárním salonku regionální knihovny se setkal se svými příznivci a také fotografy, kteří si nenechali ujít příležitost setkat se osobně s ikonou fotografického světa.

Robert Vano nafotil novou kolekci oděvů Blažek

1.April » Strategie.E15.cz
Robert Vano (70 let), známý fotograf, rodák z (česko)slovenských Nových Zámků, nafotil pro módní značku Blažek novou kampaň jaro/léto 2019, která se opět nesla v duchu Travel Journal. Pro tuto příležitost pak Blažek vydává i tištěný magazín Travel...

Výstava Zlatého Fondu české fotografie

22.March » Informuji.cz
Přes 200 českých předních autorů sdružuje Zlatý fond Národního muzea... | Praha 13 - (2019-04-11 00:00:00 - 2019-05-12 00:00:00)

VIDEO: Pražský nevěstinec s neživými běhnami zvažuje přidat do nabídky také umělé panáky. Proč dnes lidé nesouloží v reálu?

3.March » LUI
„Stále méně lidí si dnes užívá sex v reálu,“ tvrdí manažerka prvního českého nevěstince s umělými pannami Naughty Harbor. Ten najdete v samém centru Prahy 1, v Nekázance.
Robert Vano - Slovenský fotograf

Tato informační stránka o Robert Vano zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Vano" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes