Pavel Verner

Vztahuje se k

Ozbrojení šílenci v rolích únosců československých letadel

12.ledna » MagazinSecurity.cz
Při jediných dvou únosech československých aerotaxi v dějinách použili únosci pistole a nože a tak na palubách tekla krev. V jednom případě se únosu pokusili dokonce zabránit proudové stíhačky. Marně.

Právě vyšlo 95. číslo „divokevino.cz.“ Nové babyboxy v Boskovicích a Písku!

18.května » ZprávyExtra.cz
Boskovice / Písek – Vzpomínám na svého přítele Pavla Vernera, básníka, spisovatele a novináře narozeného před 71 roky, jenž se stal nebožtíkem před roky devíti. Divoké víno ilustrují fotografie žáků Jindřicha Štreita, polského fotografa Arkadiusze...

Prémiový iPhone X jde v Číně na dračku

Apple v úterý oficiálně oznámil finanční výsledky za druhé fiskální čtvrtletí toho roku, přičemž analytická společnost Katar vzápětí zveřejnila zprávu o tom, jak se dařilo jednotlivým modelům iPhonů, o čemž samotná cupertinská společnost nikdy nei...

Ozbrojení šílenci v rolích únosců československých letadel

16.února » MagazinSecurity.cz
Při jediných dvou únosech československých aerotaxi v dějinách použili únosci pistole a nože a tak na palubách tekla krev. V jednom případě se únosu pokusili dokonce zabránit proudové stíhačky. Marně.

V Novém Jičíně stále likvidují následky podzimních vichřic

14.února » ČRo Ostrava
Lesopark Skalky u Nového Jičína přišel o velkou část stromů. Může za to kombinace kůrovce a dvou vichřic, které na podzim polámaly stovky smrků. Ještě teď dřevorubci na místě kácí poslední osamocené stromy, které by další vichr nepřežily.

Dvořákovo klavírní kvarteto bude v Domažlicích

1.listopadu » Plzeň.cz
Ve velkém sále Městského kulturního střediska Domažlice se ve čtvrtek 2. listopadu od 19.30 hodin uskuteční koncert, na kterém se představí Dvořákovo klavírní kvarteto ve složení Slávka Vernerová – Pěchočová – klavír, Helena Jiříkovská – housle, P...

Koncert Praha-Yokohama

Česko-japonská společnost Vás zve na koncert českých a japonských hudebníků, další kulturní akci k 60. výročí obnovení diplomatických vztahů mezi Českou republikou a Japonskem.

„Vy jste přece FOKAŘ!“

29.listopadu » ČRo 3 Vltava
Touto větou zřejmě usměrnil životní dráhu hobojisty Pavla Vernera jeden slavný, vynikající český dirigent, o kterém host vysílání jen tak mezi řečí konstatuje: za nohu přes nohu by vás zabil!

Vyvolávat občanský neklid, majdany a války mohou pouze (samozvaní) VYVOLENÍ

31.října » Nová republika
Jaromír Petřík 31. 10. 2016 jaromirpetrik (zasláno autorem) Díky médiím snad každý náš občan ví o výzvě herců Jiřího Bartošky a Vojtěcha Dyka k občanskému neklidu. De facto k nerespektování zákonů s následným svržením prezidenta Miloše Zemana, kte...
Petra Buzková - Politička za ČSSD
Petr Uhl - Český levicově orientovaný novinář a politik
Stanislav Gross - Český právník
Vladimír Špidla - Český politik
Josef Nekl - politik za KSCM
Martin Komárek - Český novinář
Jiří Krátký - poslanec za ČSSD
KSČM - Levicová politická strana
TOP 09 - Pravicová politická strana
Miloš Zeman - Prezident ČR

Tato informační stránka o Pavel Verner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Verner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes