Martin Vídenský

Vztahuje se k

Lukáš Vavrečka představí svůj román Mesopotamis

9.října » Liberecký deník
Liberec – V úterý 10. října představí Lukáš Vavrečka​ svůj čerstvě vydaný román ve Světě Jotunheim. Knihu pokřtí liberecká spisovatelka Karolina Francová.

Poetický podvečer v knihovně

16.listopadu » Orlický deník
Letohrad - Ve středu 8. listopadu se v rámci 13. východočeského uměleckého maratonu v letohradské knihovně (KCL) uskutečnilo autorské čtení prozaika a básníka Lukáše Vavrečky z Pardubic, prozaika a básníka Přemysla Krejčíka z Poděbrad a básníka Ma...

Otázka na víkend: pamlsková vyhláška

11.prosince » Orlický deník
Orlickoústecko - Našich porotců jsme se tentokrát zeptali, co si myslí o takzvané pamlskové vyhlášce. Od ledna budou muset školy dodržovat tzv. pamlskovou vyhlášku, která upravuje požadavky na potraviny prodávané ve školních bufetech. Někteří opon...

Poetický večer v Letohradu

15.listopadu » Orlický deník
Letohrad – V pátek 11. listopadu se v rámci 12. východočeského uměleckého maratonu v Městské knihovně v Letohradu uskutečnilo autorské čtení básníka a osamělého pijáka čaje Zdeňka Jiráska ze Slatiňan, básníka a performera Tomáše Jirečka z Osíku u ...

Otázka na víkend: soulad s přírodou

6.listopadu » Orlický deník
U čtenářů Deníku vzbudil ohlas článek o soběstačném domku v Chocni. Chtěli byste i vy žít víc v souladu s přírodou, využívat obnovitelné zdroje energie, recyklované materiály a podobně?

Železničáři v Praze křtili knihu Literáti na trati

18.října » Orlický deník
Praha, Orlickoústecko – Historické prostory vládního salonku na pražském hlavním nádraží, které v minulosti hostily všechny české prezidenty i mnoho dalších významných osobností, se ve středu 12. října staly dějištěm křtu antologie Literáti na tra...

Otázka na víkend: Je na politické scéně dost žen?

26.června » Orlický deník
Orlickoústecko - Starostkou Říma byla poprvé v historii zvolena žena. A co Češi, mají dost žen v politice?

Víkendová porota Orlického deníku

29.května » Orlický deník
Kdybyste se znovu ocitli v roli středoškoláka, obávali byste se maturity z matematiky, která má být povinnou součástí maturitní zkoušky od školního roku 2020/2021?

Otázka na víkend: Tučné pokuty za urážky a agresi?

15.května » Orlický deník
Orlickoústecko - Našich víkendových porotců jsme se tentokrát zeptali: Poslanci schválili zpřísnění pokut, za urážku úředníka 10 tisíc, za napadení záchranáře až 100 tisíc korun. Souhlasíte s tím?

Otázka na víkend: Na co střádáte?

24.dubna » Orlický deník
Orlickoústecko - Našich víkendových poroců jsme se tentokrát zeptali: Češi prý nejčastěji šetří na dovolenou. Na co střádáte vy?

Víkendová porota Orlického deníku

20.března » Orlický deník
Pivo letos levnější nebude. Jaké zboží nebo služba vám připadají přemrštěně drahé a měly by se podle vás zlevnit?

Tato informační stránka o Martin Vídenský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Vídenský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes