Petr Vidner

Vztahuje se k

Parní lokomotiva jezdí ve Skalsku po zahradě

Zahradní železnice ve Skalsku na Mladoboleslavsku zahájila v dubnu novou sezonu. Jedná se o 350 m dlouhý železniční okruh na soukromé zahradě Petra Vidnera. Dráhu i parní lokomotivu vybudoval jen s několika přáteli.

Jede, jede mašinka...

29.dubna » Rádio Praha
Zubař, na kterého se děti těší... Petru Vidnerovi učarovaly malé parní lokomotivy natolik, že je ve volném čase sám začal stavět. Už deset let „párovky“ pravidelně prohání po vlastní zahradní železnici ve Skalsku – druhé největší trati svého druhu...

Zubař si postavil na zahradě železniční koleje, po kterých mu jezdí lokomotiva

Petr Vidner ze Skalska na Mladoboleslavsku vystudoval medicínu, pracuje jako zubař, ale lidé z okolí ho dobře znají i jako modeláře a konstruktéra. Za vlastnoručně navrženou a postavenou lokomotivu, která je jenom o trochu větší než jsou dětské hr...

K parní lokomotivě přistaví ještě sestřičku a další vagóny

11.května » Boleslavský deník
Skalsko - Petr Vidner není jen zubař, ale především modelář, pod jehož rukama se rodí parní lokomotivy a vagóny. Ve Skalsku už spustil „jízdní" sezonu.

Tato informační stránka o Petr Vidner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Vidner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes