Alexandra Vidnerová

Vztahuje se k

Červená skvrna na těle? Vezměte dítě k lékaři, může to být borelióza

15.května » supermamy.cz
Jsou malá, lačná a savá, nevypadají vábně a můžou pořádně zkomplikovat život. Přenášejí totiž dvě nebezpečná onemocnění – klíšťovou encefalitidu a lymskou boreliózu. Klíšťata jsou teď skoro všude, a bohužel ta naše česká patří k nejvíce infikovaný...

Kurzy plavání kojenců. Chodit plavat ano nebo ne?

18.února » Maminka.cz
Chodit s miminky na skupinové lekce plavání je mezi maminkami v poslední době velmi populární záležitost. Je to podnětná zábava, nebo spíše zbytečný risk?

Už má zase mokrou postýlku? Jak řešit noční počůrávání dětí?

17.ledna » Maminka.cz
Noční počůrávání trápí nejedno dítě, a především potom jejich rodiče, kteří chtějí tento problém vyřešit. Ve třech letech nejde o žádnou tragédii, ale u pěti a šestiletých dětí už může jít o problém.

Už zase mokrá postýlka? Jak řešit noční pomočování u dětí

15.ledna » supermamy.cz
Pro mnohé rodiče i děti to bývá problém, který je potřeba včas řešit. Pokud se dítě ještě ve třech letech v noci počurá, zase tak velká tragédie to není. Jestli k tomu ale dochází třeba v pěti či šesti letech, je nutné s tím něco dělat.

Jak spolehlivě poznáte, že má dítě pravou chřipku, a jak ji léčit?

8.ledna » supermamy.cz
Právě začíná sezóna pravé chřipky. Největší zátěží je pro osoby s horší kondicí, starší lidi a taky malé děti. Jak poznáte, že má vaše dítě opravdovou chřipku a není jen nachlazené čili nemá běžnou virózu s rýmou, kašlem a zvýšenou teplotou? A má ...

Tato informační stránka o Alexandra Vidnerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandra Vidnerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes