Jörgen Vig

Vztahuje se k

V čele společnosti Lego poprvé stane cizinec

6.prosince » Zet.cz
Generálním ředitelem dánského výrobce stavebnic Lego se poprvé v historii podniku stane cizinec. Dlouholetý generální ředitel Jörgen Vig Knudstorp totiž na konci roku odejde z funkce a nahradí ho nynější provozní ředitel podniku Bali Padda. Ten je...

Historická změna v Legu. Dánskou firmu nepovede Dán

6.prosince » Patria Online
Pro LEGO je to historická změna. Jorgen Vig Knudstorp, který firmu vytáhl z existenční krize a přeměnil v nejvýdělečnějšího výrobce hraček na světě, končí ve funkci generálního ředitele.

Šéfem dánského výrobce stavebnic Lego se poprvé v historii stane cizinec

6.prosince » globe24.cz
Kodaň - Šéfem dánského výrobce stavebnic Lego se stane nynější provozní ředitel podniku Bali Padda. Ten je britským občanem, jenž se narodil v Indii.

V čele Lega stane poprvé cizinec: Dánskou firmu přebírá indický imigrant

6.prosince » Blesk.cz
Šéfem dánského výrobce stavebnic Lego se poprvé v historii podniku stane cizinec. Dlouholetý generální ředitel Jörgen Vig Knudstorp totiž na konci roku odejde z funkce a nahradí ho nynější provozní ředitel podniku Bali Padda. Oznámila to v úterý f...

Lego přijde po letech o vedení. Novým ředitelem bude cizinec

6.prosince » Týden.cz
Dlouholetý generální ředitel dánského výrobce stavebnic Lego Jörgen Vig Knudstorp na konci roku odejde z funkce. Nahradí ho nynější provozní ředitel podniku Bali Padda.

Šéfem dánského Lega se poprvé v historii stane cizinec

6.prosince » EuroZprávy.cz
Kodaň - Šéfem dánského výrobce stavebnic Lego se stane nynější provozní ředitel podniku Bali Padda. Ten je britským občanem, jenž se narodil v Indii.

Šéfem dánského výrobce stavebnic Lego se poprvé stane cizinec

6.prosince » Aktuálně.cz
Jörgen Vig Knudstorp, dlouholetý šéf společnosti Lego, na konci roku odejde z funkce a nahradí ho nynější provozní ředitel Bali Padda. Ten je britským občanem, jenž se narodil v Indii. Knudstorp se v roce 2004 stal prvním šéfem, který nepatřil do ...

Lego poprvé v historii povede šéf jiné národnosti než dánské

6.prosince » E15.cz
Šéfem dánského výrobce stavebnic Lego se poprvé v historii podniku stane cizinec. Dlouholetý generální ředitel Jörgen Vig Knudstorp totiž na konci roku odejde z funkce a nahradí ho nynější provozní ředitel podniku Bali Padda. Oznámila to firma, kt...

Zisk výrobce hraček Lego loni stoupl téměř o třetinu

1.března » Deník.cz
Kodaň - Čistý zisk dánské společnosti Lego v loňském roce stoupl o 31 procent na 9,2 miliardy dánských korun (přes 33 miliard Kč). Firma těžila ze silné poptávky po stavebnicích z umělohmotných kostiček, které vyrábí mimo jiné v České republice.

Legu v loňském roce stoupl zisk o 31 procent

1.března » Web4Trader
Čistý zisk dánské společnosti Lego v loňském roce stoupl o 31 procent na 9,2 miliardy dánských korun (přes 33 miliard Kč). Firma těžila ze silné poptávky po stavebnicích z umělohmotných kostiček, které vyrábí mimo jiné v České republice.

Fantastický rok. Tržba společnosti Lego stoupla o 31 procent

1.března » Týden.cz
Čistý zisk dánské společnosti Lego v loňském roce stoupl o 31 procent na 9,2 miliardy dánských korun (přes 33 miliard korun).

Zisk výrobce hraček Lego loni stoupl téměř o třetinu

1.března » investicniweb.cz
Čistý zisk dánské společnosti Lego v loňském roce stoupl o 31 % na 9,2 miliardy dánských korun (přes 33 miliard Kč). Firma těžila ze silné poptávky po stavebnicích z umělohmotných kostiček, které vyrábí mimo jiné v České republice.

Tato informační stránka o Jörgen Vig zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jörgen Vig" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes