Jane Villanueva

Vztahuje se k

Jane the Virgin: České titulky k sedmnácté epizodě

28.června » Edna.cz
Titulky k finále čtvrté série jsou hotové. Najdete je u epizody Chapter Eighty-One . Titulky pro nás přeložila terinka.kavkova , které děkujeme. Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit .

Jane the Virgin: České titulky k epizodě Chapter Eighty

20.června » Edna.cz
Titulky k šestnácté epizodě jsou hotové. Najdete je u epizody Chapter Eighty . Titulky pro nás přeložila terinka.kavkova , které děkujeme. Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Jane the Virgin: Jane the Virgin získala tři nominace na Teen Choice Awards 2018

15.června » Edna.cz
Již 12. srpna proběhne soutěž Teen Choice Awards, kde si svoje místo vysloužil i seriál Jane the Virgin. Dohromady seriál získal tři nominace a my se v tomto článku společně podíváme v jakých kategoriích.

Jane the Virgin: České titulky k patnácté epizodě

19.května » Edna.cz
České titulky k epizodě Chapter Seventy-Nine jsou hotové. Najdete je u epizody Chapter Seventy-Nine . Titulky pro nás přeložila terinka.kavkova , které děkujeme. Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit .

Jane the Virgin: Co nás čeká v předposlední epizodě?

12.dubna » Edna.cz
Již zítra nás čeká předposlední díl čtvrté série, a proto jsme si pro vás připravili fotografie a promo právě k epizodě Chapter Eighty.

Jane the Virgin: České titulky k epizodě Chapter Seventy-Eight

6.dubna » Edna.cz
České titulky ke čtrnácté epizodě jsou hotové. Najdete je u epizody Chapter Seventy-Eight . Titulky pro nás přeložila terinka.kavkova , které děkujeme. Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit .

Jane the Virgin: S Jane se uvidíme i na podzim

5.dubna » Edna.cz
Jak jsme vám již prozradili v jenom z minulých článků , seriál Jane the Virgin byl obnoven pro pátou řadu, na kterou se můžeme těšit na podzim tohoto roku. Stanice CW to již oficiálně potvrdila, ale zatím není jasné, kolik epizod bude tato série m...

Jane the Virgin: Upoutávka k epizodě Chapter Seventy-Nine

4.dubna » Edna.cz
Jane, Rafael, Petra a JR jdou na dvojité rande. Ale po večeři je Jane nesvá z toho, že ji JR nemá ráda.

Jane the Virgin: Fotografie k patnácté epizodě

1.dubna » Edna.cz
Jane, Rafael, Petra a JR jdou společně na dvojité rande. Mezitím Jane tajně pomáhá Albě s přípravou na největší test v jejím životě.

Jane the Virgin: České titulky ke třinácté epizodě

25.března » Edna.cz
České titulky ke třinácté epizodě jsou hotové. Najdete je u epizody Chapter Seventy-Seven . Titulky pro nás přeložila terinka.kavkova , které děkujeme. Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit .

Jane the Virgin: Co nás čeká v epizodě Chapter Seventy-Eight?

23.března » Edna.cz
Xo se snaží učinit důležité rozhodnutí a hledá pomoc u Jane, díky čemuž se ale Rogelio cítí jako vyvrženec. Mezitím se Petra obrací na Rafaela s žádostí o radu ohledně jejího milostného života.

Jane the Virgin: České titulky k epizodě Chapter Seventy-Six

21.března » Edna.cz
České titulky k dvanácté epizodě jsou hotové. Najdete je u epizody Chapter Seventy-Six . Titulky pro nás přeložila terinka.kavkova , které děkujeme. Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit .

Tato informační stránka o Jane Villanueva zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jane Villanueva" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes