Viktora Vincze

Vztahuje se k

Banášová si musí na miminko počkat. Její přítel přiznal problémy s plodností

4.prosince » Týden.cz
Vztah slovenské moderátorky Adely Banášové a Viktora Vincze začal velmi romanticky. Zásnuby proběhly v přímém přenosu na svatého Valentýna a v červnu byla svatba. Nyní by pár chtěl miminko, jenže se vyskytl problém.

Adela Banášová se vdala. Co zakázala hostům?

10.června » Týden.cz
Oblíbená slovenská moderátorka Adela Banášová má dnes svůj velký den. Vzala si totiž svého kolegu Viktora Vincze. Na přípravu svatby ale moc času neměli!

Dnes se vdává Adela Banášová. Co zakázala hostům?

10.června » Týden.cz
Oblíbená slovenská moderátorka Adela Banášová má dnes svůj velký den. Bere si totiž svého kolegu Viktora Vincze. Na přípravu svatby ale moc času neměli!

Svatba Banášové se blíží. Jaké bude mít šaty?

31.května » Týden.cz
Za necelé dva týdny si oblíbená slovenská moderátorka Adela Banášová vezme Viktora Vincze. Přípravy na svatbu jsou v plném proudu a i šaty jsou skoro hotové!

Banášová masírovala srdce svého přítele: Spolu až do smrti!

18.ledna » Blesk.cz
Moderátorka Adela Banášová (36) vedle nového partnera, reportéra Viktora Vincze (26) jen září. Společně chodí nejenom na akce, ale i do posilovny. A právě tady pronesl Viktor památnou větu: Spolu až do smrti!

Banášová nemůže zapomenout na expřítele: Vzala telefon a…

30.listopadu » Blesk.cz
Stará láska nerezaví? Moderátorka Adela Banášová (36) sice září po boku nového přítele Viktora (25), na svého ex Petera Modrovského (33) však nezapomíná. K narozeninám mu poslala milou smsku...
Adela Vinczeová - Slovenská moderátorka

Tato informační stránka o Viktora Vincze zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Viktora Vincze" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes