František Vindiš

Vztahuje se k

Nová fasáda staré radnice? Až po opravě průtahu městem

26.února » Vyškovský deník
Ivanovice na Hané - Střechu už má novou, ale pořád jí chybí fasáda. Po třech letech odkladů se v Ivanovicích na Hané pustí do oprav původně renesanční budovy staré radnice na náměstí.

Většina rozhodla. Vyškov se bude zabývat demolicí zdravotnické školy

26.února » Vyškovský deník
Vyškov – Cíl je jasný. Vytvořit z bývalé zdravotnické školy v Dědicích bydlení pro staré lidi se zvláštním režimem. Cestu, jakou se k němu vydají, v pondělí volili vyškovští zastupitelé. Stáli mezi dvěma možnostmi. Buď mohli nechat objekt zbourat ...

Kamiony se vyhýbají mýtu, ničí silnice. Mezi Drysicemi a Holubicemi je zakážou

25.února » Vyškovský deník
Vyškovsko – Sice se vyhnou mýtným branám, ale ničí cesty a zatěžují obce a města. Jihomoravský kraj se proto rozhodl tranzitní dopravu v úseku mezi Drysicemi a Holubicemi omezit. Jak už Deník Rovnost informoval, naváže na omezení mezi Prostějovem ...

Skládku v Kozlanech naposledy rozšíří. Sloužit bude nejméně dalších sedm let

24.února » Vyškovský deník
Kozlany – Valná část plochy skládky v Kozlanech zarůstá nově vysazeným lesem. Zařízení však nečeká už jen rekultivace, ale také rozšíření. Plánuje ho společnost Respono, která sváží odpad z většiny měst a obcí Vyškovska, a to v nejbližší době.

Tato informační stránka o František Vindiš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Vindiš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes