Ivan Vinnik

Vztahuje se k

V Radě prohlásili, že Porošenko je proti zrušení diplomatických vztahů s Ruskem

Ukrajinský prezident Petro Porošenko nepodpořil návrh na zrušení diplomatických vztahů s Ruskem, sdělil poslanec Nejvyšší rady za stranu Blok Petra Porošenka Ivan Vinnik.

Ukrajina si hraje s myšlenkou přerušit diplomatické vztahy s Ruskem!

8.listopadu » prvnízprávy.cz
Poslanec Nejvyšší rady Ivan Vinnik v souvislosti se zákonem o reintegraci Donbasu požaduje od vlády posouzení přerušení oficiálních diplomatických vztahů mezi Ukrajinou a Ruskem.

Savčenková to přestřelila? Velezrada, vraťte ji do Ruska, navrhují politici

21.ledna » EuroZprávy.cz
Kyjev - „Poslankyni Naděždu Savčenkovou vyloučili z parlamentního výboru pro národní bezpečnost a obranu,” nedávno informoval ukrajinský televizní kanál 24. Bývalá pilotka vojenského vrtulníku a nynější členka ukrajinského parlamentu, která byla m...

V ukrajinské Radě chtějí obvinit Savčenkovou z vlastizrady

Poslanec největší politické strany v ukrajinské Nejvyšší radě Blok Petra Porošenka Ivan Vinnik požádal Bezpečnostní službu Ukrajiny zahájit trestní stíhání poslankyně Naděždy Savčenkové za vlastizradu.

Média: na Ukrajině vyzvali k sankcím proti Itálii kvůli návštěvě na Krymu

Sekretář výboru Nejvyšší rady Ukrajiny o otázkách národní bezpečnosti a obrany Ivan Vinnik vyzval ukrajinské ministerstvo zahraničních věcí obrátit se na skupinu přátelství v Kongresu USA s prosbou o součinnost při zavedení sankcí proti italským p...

Tato informační stránka o Ivan Vinnik zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Vinnik" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes