Dmitrij Vinogradov

Vztahuje se k

Turista z Ukrajiny chtěl odnést z egyptského hotelu vše, co mohl včetně kohoutku od bidetu

Ukrajinský turista se pokusil odnést z pokoje v egyptském hotelu toaletní papír, kohoutek od bidetu a množství dalších předmětů. Napsal o tom zaměstnanec ukrajinské turistické společnosti Dmitrij Vinogradov ve Facebooku.

Rusko znovu vytvoří speciální leteckou divizi

Letecká základna na letišti Čkalovskij nedaleko Moskvy se změní na speciální leteckou divizi. Ruská média o tom informovalo Ministerstvo obrany RF.

V Íránu prohlásili, že by chtěli vytvořit alianci s Ruskem na Blízkém východě

Teherán chce vytvořit strategickou alianci s Moskvou v blízkovýchodním regionu. Pro televizi Al Mayadeen to prohlásil předseda íránského parlamentu Alí Larídžání.

Vedoucí íránské delegace řekl, jak proběhlo jednání o Sýrii v Astaně

Účastníci jednání v Astaně projednaly všechny otázky o příměří v Sýrii a jsou na začátku cesty k syrskému vypořádání, řekl novinářům v návaznosti na plenární zasedání vedoucí íránské delegace, náměstek ministra zahraničních věcí Hosejn Džáberí Ans...

Putin: Rusko napomáhá odstartování vnitřního syrského dialogu

Rusko napomáhá zahájení vnitřního syrského dialogu, řešení syrského problému musí být pouze politické, prohlásil ruský prezident Vladimír Putin v Kremlu při slavnostním předávání pověřovacích listin.

Lavrov: USA se snaží přenést na Rusko odpovědnost za válku v Sýrii

USA se pokoušejí přenést na Rusko veškerou odpovědnost za to, co se děje v Sýrii, „hodit na ně úplně všechno“, prohlásil v pondělí šéf ruské diplomacie Sergej Lavrov, když komentoval prohlášení americké strany na zasedání Rady bezpečnosti OSN.

V Kremlu odmítli uvést cenu ruské operace v Sýrii

Tiskový mluvčí prezidenta Ruska Dmitrij Peskov vyvrátil zprávy o tom, že ruská operace v Sýrii stála přibližně 38 miliard rublů. V odpovědi na otázku, jestli se uvedená částka shoduje s údaji Kremlu, Peskov řekl: „Ne, neshoduje. Měli byste se radě...
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace

Tato informační stránka o Dmitrij Vinogradov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dmitrij Vinogradov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes