Dmitriy Vinogradov

Vztahuje se k

Hrdinové mezi námi: prostí lidé, kteří překonali hrdiny detektivek

Časopis Maxim připomněl příběhy obyčejných lidí, kteří se v extrémních situacích chovali statečněji než John McClane, John Rambo a John Matrix.

USA vyzvaly Rusko, aby donutilo Asadovu vládu k ústupkům

Ministerstvo zahraničních věcí USA vyzvalo Rusko, aby využilo svého vlivu na syrské úřady k tomu, aby neútočily na vlastní lid, uvádí se v prohlášení MZV USA, které dostala k dispozici agentura RIA Novosti.

Teroristé IS se zmocnili dvou vesnic v Kirkúku

Bojovníci skupiny Islámský stát (v RF je zakázána) se zmocnili v pondělí večer dvou vesnic severozápadně iráckého Kirkúku, oznámila televizní stanice As-Sumariya.

Putin vysvětlil, proč se ruská letecká základna nachází v Kyrgyzstánu

Prezident RF Vladimir Putin vysvětlil, že příčinou rozmístění ruské letecké základny v Kyrgyzstánu je zeměpisná poloha této republiky.

V DLR okomentovali přerozdělování ruské humanitární pomoci

Humanitární situace v samozvané Doněcké lidové republice se od roku 2014 značně změnila, přerozdělení a zefektivnění pomoci od RF je účelné, oznámil v pátek RIA Novosti zplnomocněný představitel DLR v kontaktní skupině pro Ukrajinu Denis Pušilin.

Syrská armáda a proamerické opoziční síly rozpoutaly srážku na západě Rakky

Srážky vypukly v noci na pondělí mezi syrskou armádou a opoziční koalicí Demokratických sil Sýrie (DSS) podporovanou USA, informuje arabský list Al Masdar s odkazem na armádní zdroj.

Litva postaví plot na hranici s Kaliningradem

Letošní rozpočet Litvy předpokládá výstavbu ochranného plotu na hranici s Kaliningradem, oznámil v sobotu portál Lietuvos žinios.

Vdova po pilotu Olegu Peškovovi souhlasila, že se setká s Çavuşoğlem

Gelena Peškovová, vdova po Olegu Peškovovi, pilotovi ruského SU-24, sestřeleného tureckou stíhačkou nad Sýrií, řekla, že je ochotna se setkat s ministrem zahraničních věcí Turecka Mevlütem Çavuşoğlu.

Trump označil operaci, která má osvobodit Mosul, za „naprostou katastrofu“

Kandidát na prezidenta USA za Republikánskou stranu Donald Trump napsal ve svém mikroblogu na Twitteru, že operace, jejímž cílem je osvobození města Mosulu od bojovníků teroristické skupiny Islámský stát (IS, v Rusku zakázaný), „se stává naprostou...

Erdogan obvinil evropské prezidenty z nečestnosti

Recep Tayyip Erdogan obvinil vedení Evropské unie, že nesplnilo svoje závazky vůči Turecku. Řekl, že EU dosud nevyplatila Ankaře celou částku 3 miliardy euro na podporu migrantů, která byla stanovena dohodou.

Zabiják ponorek Mi-14 bude vybaven protiponorkovou bombou Zagon-2

Vědecko-výzkumný inženýrský ústav pracuje na tom, aby se letecká protiponorková bomba Zagon-2 dala používat i ve vrtulnících Mi-14, řekl ve čtvrtek generální ředitel koncernu Techmaš Sergej Rusakov.
Baššár al-Asad - Prezident Sýrskej arabskej republiky

Tato informační stránka o Dmitriy Vinogradov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dmitriy Vinogradov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes