Jan Vintr

Vztahuje se k

Informační technologie řídí v Zásilkovně Jan Vintr

18.dubna » Zboží a Prodej
Do skupiny Packeta, která provozuje službu výdejních míst Zásilkovna, přichází na pozici group chief information officer Jan Vintr. Jeho hlavním úkolem bude transformovat IT všech firem ve skupině, a připravit je tak na hlavní cíl skupiny v tomto ...

Jan Vintr ředitelem IT Zásilkovny a dalších firem ve skupině Packeta

18.dubna » KarieraWeb.cz
Do skupiny Packeta, majitele Zásilkovny, české společnosti nabízející komplexní logistické služby pro internetové obchody, přichází na pozici group CIO Jan Vintr. Jeho úkolem bude především transformovat IT všech firem ve skupině.

Jan Vintr je novým CIO Zásilkovny a její mateřské skupiny Packeta

17.dubna » ChannelWorld
Úkolem nového CIO skupiny Packeta bude připravit její IT na plánovanou expanzi do všech zemí EU. Vintr dosud působil jako šéf vývoje softwaru ve skupině Profinit.

Software za předplatné

30.října » DigiNeff
Náš článek Macphun versus Lightroom měl velký ohlas na našem Facebooku. Vyjímám dva zajímavé příspěvky z diskuse a přidávám, co si o věci myslím. Nejdřív tedy ty příspěvky: Předplatné je vynikající věc, výrobce se nemusí snažit vylepšovat, protože...

Tato informační stránka o Jan Vintr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Vintr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes