Ivana Violová

Vztahuje se k

K penězům z benefice přidal náměstek Svoboda pohádkovou tapetu

15.září » InfoDnes.cz
(liberecdnes.cz) Nejen výtěžek ze srpnového Benefičního koncertu pro Andulku si v úterý 12. září v Děčíně převzala rodina vážně nemocné čtyřleté holčičky. Aby rozveselil děvčátku dětský pokojíček, přidal k rekordní sumě 52.405 Kč z koncertu náměst...

K penězům z benefice přidal náměstek Svoboda pohádkovou tapetu

15.září » i-noviny.cz
Nejen výtěžek ze srpnového Benefičního koncertu pro Andulku si v pondělí 11. září v Děčíně převzala rodina vážně nemocné čtyřleté holčičky. Aby rozveselil děvčátku dětský pokojíček, přidal k rekordní sumě 52.405 Kč z koncertu náměstek hejtmana Pav...

Mgr. Pavel Svoboda

14.září » ParlamentniListy.cz
Nejen výtěžek ze srpnového Benefičního koncertu pro Andulku si v pondělí 11. září v Děčíně převzala rodina vážně nemocné čtyřleté holčičky.

Andulka (4) z Děčína bojuje o život: Měla nádor v bříšku a metastázy v kostech! Z vyčerpání má deprese

21.dubna » Aha!
V nemocnici je Andulka Violová (4) z Děčína už skoro jako doma. Dlouhých 15 měsíců bojuje s rakovinou. Lékaři jí našli rychle rostoucí nádor v bříšku – velmi bolestivý a metastazující do kostí. Děvčátko z toho začaly sužovat dětské deprese.
Pavel Svoboda - politik za ODS
Věci veřejné - Politická strana

Tato informační stránka o Ivana Violová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Violová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes