Jarmila Viplaková

Vztahuje se k

Soutěž POLABSKÁ VRBA 2018 – VI. ročník

18.dubna » Třetí věk
Autor: Michaela Baštecká Soutěž vyhlašuje Knihovna Eduarda Petišky ve spolupráci s Městem Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Polabská vrba je určena všem, kdo se „cítí být seniory“, nazýváme ji též soutěží pro pamětníky. Autoři mohou posílat sout...

Polabská vrba

15.dubna » Helpnet.cz
3estý ročník literární soutěže pro autory seniorského věku vyhlašuje Knihovna Eduarda Petišky ve spolupráci s Městem Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, uzávěrka je 14. května 2018.

Začíná literární soutěž pro seniory Polabská vrba

15.dubna » i-Senior.cz
Baví vás psaní? Máte kreativní nadání? Toužíte se vyzkoušet, jaké je to být spisovatelem? Máme pro vás ideální příležitost. Knihovna Eduarda Petišky ve spolupráci s Městem Brandýs nad Labem vyhlašuje literární soutěž pro seniory s názvem Polabská ...

Literární soutěž Polabská vrba

25.března » Třetí věk
Zdroj: Tisková zpráva Soutěž vyhlašuje Knihovna Eduarda Petišky ve spolupráci s Městem Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Polabská vrba je určena všem, kdo se „cítí být seniory“, nazýváme ji též soutěží pro pamětníky.
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Jarmila Viplaková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jarmila Viplaková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes