Ivana Vlnová

Related to

Cena sympatie putuje do Tábora

Vedoucí Pečovatelské služby a Denního stacionáře G-centra v Táboře Renata Kainráthová získala prestižní Cenu sympatie, udílenou redakcí časopisu Péče o seniory v rámci Ceny kvality v sociální péči. Tato energická dáma si ocenění převzala v úterý 5...

Jarmarky nebo kostýmované prohlídky. Některé hrady a zámky otevřou i v zimě

9.November » iDNES.cz
Návštěvnická sezona skončila, ale některé památky nabízejí milovníkům historie program i za chladných měsíců. Na Karlštejn, Křivoklát či další hrady a zámky se lze vypravit i nyní, například i na adventní jarmark.

Princezna kočička. Češka změřila síly s drsňáky, čelila hladovění i medvědovi

25.October » Deník.cz
Ráda vaří a hraje si s kotětem. Pak se ale Martina Josefa Veselá ale v puntíkovaném dresu s kočičkou postavila na start závodu, při kterém pláčou i ti nejtvrdší chlapi. Co ji k tomu vedlo?

Další nechtěný pomník. Benešovský památník rudoarmějců čeká demolice

9.October » iDNES.cz
Po velkém sporu o osud pomníku maršála Koněva v Praze 6 se objevil další ožehavý případ. Město Benešov řeší, co si počne s mauzoleem postaveným na počest obětem druhé světové války. Mezi ně patřili také rudoarmějci, kteří zahynuli při osvobozování...

Tábor ovládla historie a hudba

Osmadvacátý ročník tradičních Táborských setkání přivedl do ulic druhého největšího jihočeského města vzpomínku na slavnou historii i hudební zábavu.

Unikátní Stádlecký most uzavřou opravy

10.September » Českokrumlovský deník
Stádlec – Jihočeský kraj opraví Stádlecký most, jehož mostovku napadla vysoce invazivní dřevokazná houba. Tento most je přitom jediným dochovaným empírovým řetězovým mostem u nás. V současné době je v havarijním stavu a už po něm nesmí jezdit vozi...

Motorkáře na Táborsku zranil ostnatý drát natažený přes cestu

Tábor – Místní policisté prověřují okolnosti případu, ke kterému došlo krátce před 14 hodinou v sobotu 24. srpna.

Podezřelé úmrtí: Policisté zadrželi tři lidi

Tábor – Jak už jsme informovali, k dosud nevyjasněnému úmrtí došlo podle zdroje Deníku v úterý v Táboře.

Tragická nehoda ve Veselí. Chodec srážku s automobilem nepřežil

Veselí nad Lužnicí – Krátce před půl desátou večer v úterý 13. srpna došlo ve Veselí nad Lužnicí k tragickému střetu automobilu značky Kia, který řídil 22letý muž, a 48letého chodce. Chodec na místě nehody i přes veškerou péči zraněním podlehl.

Mladík se před jízdou Táborem posilnil alkoholem a havaroval.

Tábor – Policisté vyšetřují dopravní nehodu, při níž zřejmě sehrál roli alkohol. Dvacetiletý mladík měl v noci ze soboty 3. srpna na neděli 4. srpna řídit vozidlo značky Škoda Octavia.

Táborské Centrum pro seniory nabídne 70 nových lůžek

Tábor – Rada města dala zelenou zadání veřejné zakázky na výstavbu Centra pro seniory. V něm se předpokládá, že za necelé dva a čtvrt roku od zahájení stavebních prací vznikne poblíž táborské nemocnice domov s pečovatelskou službou o kapacitě 25 l...

Tato informační stránka o Ivana Vlnová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Vlnová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes