15
new stories - click to show

Rudolf Vytlačil

Related to

Prohlédněte si fotku ze zápasu Brazílie s ČSSR z roku 1962. Vyvolala světovou senzaci. Co má muž v ruce?

14.March » Dotyk.cz
Bylo to legendární utkání plné napětí. Stačilo málo a českoslovenští fotbalisté si mohli z Mistrovství světa v roce 1962 odvážet zlato. Vidět tento zápas na vlastní oči by si přál nejeden dnešní fanoušek kopané. Jak naznačuje dobová fotografie, možn…

Velká senzace na úkor Československa. Bratři ze Sudet byli k nezastavení

28.January » Seznam Zprávy
Česká fotbalová reprezentace se chlubí, že po rozpadu československého státu vždy postoupila na evropský šampionát. V období federace ovšem tak úspěšná nebyla. Selhali i stříbrní medailisté ze světového šampionátu 1962 v Chile.

Musíš zůstat věrný Slavii! Legenda, která nemohla hrát finále v Chile, slaví 85

10.September » iDNES.cz
O víkendu má volno, jeho Slavia nehraje. „Škoda. V Edenu to miluju,“ poví Jan Lála a zhluboka se nadechne. Moc dobře mu to nemluví. Znatelně zadrhává, po mrtvičce huhňá, taky hůř slyší. Ale hádali byste mu pětaosmdesát?

Génius na hřišti, který měl jedinou vadu: k smrti se bál létat

24.June » Seznam Zprávy
Bouřlivák, neřízená střela s báječnou údernou levou nohou. Tak krátce popisují Jozefa Adamce, jednoho z nejlepších slovenských fotbalistů v historii.

Fotbal v třetí říši. Jak nacisti přemlouvali Bicana a Vytlačila, aby hráli za Hitlera

18.March » Seznam Zprávy
V tomto týdnu to bylo 84 let, co zbytky Československa obsadil wehrmacht. V nově vytvořeném protektorátu Čechy a Morava měli okupanti jediný cíl – aby jeho občané pro Říši pracovali a byli loajální. Týkalo se to i fotbalu.

Legendární Vojta bude mít sparťanský pohřeb

7.March » Seznam Zprávy
Fotbalová Letná posmutněla. Ve věku nedožitých 88 let odešel Josef Vojta, stříbrný medailista z olympiády 1964 v Tokiu, legendární bojovník sparťanského týmu. S ním odešly i laskavost, humor a dobrá nálada.

Česko má víc fotbalových šampionů. Přibyli i dva z Bělehradu 1976

4.March » Seznam Zprávy
Síně slávy se mohou rozšířit o další fotbalisty, kteří byli u nejslavnějších kapitol české a československé kopané v Římě, Chile a v Bělehradu.

Luhový má pravdu: S Ježkem či Brücknerem by se Češi těšili na MS v Kataru. Grygera s Rosickým nemají co radit

4.October » eFotbal.cz
Reprezentace > Bývalý československý internacionál Milan Luhový svým rozhovorem pro efotbal.cz musel šokovat místní fotbalovou veřejnost. Řekl totiž natvrdo pravdu, což se v těchto končinách nenosí. „Nejslabším článkem českého národního týmu je tren…

„Schöne Rudi“ a jeho slavná jedenáctka. Jak jsme před šedesáti lety skoro byli mistry světa

18.June » PrahaIN.cz
Představa, že český nároďák dnes nastupuje proti Brazílii ve finále mistrovství světa, je z kategorie „tak pak vypni play station a běž spát“. Od chvíle, kdy se to skutečně povedlo, uplynulo v pátek už šedesát let.

Santos přiznal ruku a Amarildova kulišárna. Střípky ze slavného finále 1962 v Chile

17.June » Seznam Zprávy
Je to právě 60 let, kdy se výběr Československa utkal ve finále mistrovství světa s Brazílií. Po prohře 1:3 tehdy získal stříbrné medaile.

Jaromír Matoušek: Fotbal jménem Masopust

29.March » Pozitivní noviny
Výstava ukazuje významné okamžiky hráčské i trenérské kariéry Josefa Masopusta, zvláště si všímá vrcholu jeho kariéry na přelomu 50. až 60. let. Výstava se též věnuje cestě našich fotbalistů na mistrovství světa konané v roce 1962 v Chile a následný…

Motivace Slavie do derby? Zase double. Uděláme pro něj všechno, hlásí Bořil

5.May » iSport.cz
Poslední double měl doslova historický význam. Slavii se totiž na jaře 2019 povedl po neuvěřitelně dlouhých 77 letech. Na ten další nehodlá tým Jindřicha Trpišovského čekat tak dlouho, chce ho rovnou teď. Překážky? V semifinále na Spartě, v případné…

Tato informační stránka o Rudolf Vytlačil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rudolf Vytlačil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes