Manya Wang

Related to

German Open: Xu Xin a Chen Meng

2.February » pinces.cz
Souboj čínský velikánů ovládl v německém Magdeburgu XU Xin. Ve dvouhře žen byla nejúspěšnější hráčkou CHEN Meng, která ve finále zdolala DING Ning.

Grand Final: Fan Zhendong a Chen Meng

15.December » pinces.cz
Číňan FAN Zhendong ovládl prestižní Grand Final ve dvouhře i ve čtyřhře. Barbora BALÁŽOVÁ společně s Hanou MATELOVOU vypadly v prvním kole s pozdějšími vítězkami po boji 2:3.

Australian Open: Xu Xin a Sun Yingsha

14.July » pinces.cz
V Austrálii kralovali Číňané XU Xin a SUN Yingsha. Výbornými výkony se zaskvěl také Němec Patrick FRANZISKA, který postoupil až do semifinále a s pozdějším vítězem svedl vyrovnanou sedmisetovou bitvu.

Korea Open: Dvakrát zlatý Xu Xin a Chen Meng

7.July » pinces.cz
Letošní ročník turnaje světového okruhu mužů a žen v korejském Busanu přinesl radost především čínské dvojici XU Xin a CHEN Meng.

Japan Open: Čína nepustila Japonce k titulu

16.June » pinces.cz
Všechny tituly z Japan Open se staly kořistí čínských stolních tenistů. Nejcennější singlové tituly získali XU Xin a SUN Yingsha. Evropský prapor držel německý deblový pár QIU Dang a Benedikt DUDA.

China Open: Ma Long a Chen Meng

2.June » pinces.cz
MA Long v ryze čínském finálovém souboji jednoznačně dominoval a zvítězil nad LIN Gaoyuanem 4:0. Ve finále dvouhry žen byla podobně suverénní CHEN Meng, která ztratila jen set s WANG Manyu.

MS: Liu Shiwen a Ma Long

28.April » pinces.cz
Všechny tituly nových světových šampiónů opět poputují do Číny, ty nejcennější přitom náleží LIU Shiwen a MA Longovi. Ve čtyřhře žen se radoval pár SUN Yingsha a WANG Manyu. Ve čtyřhře mužů pro změnu opět MA Long a WANG Chuqin. V mixu přidala druh...

Češi na světovém šampionátu dohráli vesměs ve 2. kole

23.April » pinces.cz
Světový šampionát v maďarské metropoli již pro české hráče a hráčky skončil. Maximem ve dvouhře tak bylo 2. kolo, do kterého se probojovala hned šestice českých reprezentantů. Zejména pro Karin ADÁMKOVOU to je zvlášť cenný úspěch. Ve druhém kole h...

Qatar Open: Ma Long a Wang Manyu

31.March » pinces.cz
Číňanka WANG Manyu získala v Kataru titul ve dvouhře i v deblu. S výjimkou mužského deblu i všechny ostatní soutěže ovládli čínští hráči.

Hungarian Open: Chen Meng a Lin Gaoyuan

20.January » pinces.cz
První turnaj světového okruhu v Maďarsku ovládli ve všech směrech Číňané. Pouze ve smíšené čtyřhře do finálové souboje ,,proklouzla" evropská dvojice. Domácí pár Adam SZUDI a Szandra PERGEL však ve finále podlehl čínskému mixu XU Xin a LIU Shiwen.

Tato informační stránka o Manya Wang zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Manya Wang" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes