Yidi Wang

Related to

Do Olomouce opět zavítá světový stolní tenis. V rámci Czech Open tu bude hrát šest hráčů z první světové desítky

30.July » Olomoucká Drbna
Tři hráči a také tři hráčky z první světové desítky, prakticky všichni nejlepší Evropané a pochopitelně kompletní česká špička. Osmý ročník turnaje seriálu Seamaster 2019 ITTF World Tour v Olomouci opět nabídne skvělou podívanou. Ve dnech 20. – 25...

Univerziádu ovládli Yu Ziyang a Wang Yidi

11.July » pinces.cz
Číňané si naprosto podmanili světovou Univerziádu v Neapoli a figurovali ve všech finálových zápasech. Přitom nejúspěšnějšími členy čínské výpravy byli vítězové soutěží jednotlivců, čtyřher a potažmo také mixu, WANG Yidi a YU Ziyang. Z evropských ...

Hong Kong Open: Lin Gaoyuan a Wang Yidi

9.June » pinces.cz
Světová špička se přesunula na další prestižní asijský turnaj, a to do Hong Kongu. Vítězem mužského singlu se zde stal Číňan LIN Gaoyuan A Číňanka WANG Yidi. Oba ve finále přehráli největší japonské naděje, Tomokazu HARIMOTA a Mimu ITO.

Qatar Open: Ma Long a Wang Manyu

31.March » pinces.cz
Číňanka WANG Manyu získala v Kataru titul ve dvouhře i v deblu. S výjimkou mužského deblu i všechny ostatní soutěže ovládli čínští hráči.

Tato informační stránka o Yidi Wang zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Yidi Wang" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes