15
new stories - click to show

Marco Wilmots

Related to

Představení účastníků MS 2022 - Írán

12.November » Eurofotbal.cz
Měli jsme tu účastníky světových šampionátů, kteří se nacházeli uprostřed dlouhých, krvavých občanských válek (např. Pobřeží Slonoviny 2006 a vlastně i Peru 2018), měli jsme tu Chorvaty hrající za Jugoslávii na MS 1990 velmi záhy po prvních svobodný…

Představení účastníků Eura 2020 - Belgie

5.June » Eurofotbal.cz
Zlatá generace Belgičanů dorostla do svého výkonnostního maxima. Letošní Euro a mistrovství světa v roce 2022 by mělo být vrcholem těch největších belgických hvězd - svého herního stropu by se měl dotknout například brankář Courtois, záložník De Bru…

Pobřeží slonoviny opět hledá kouče pro reprezentaci

21.February » Eurofotbal.cz
Reprezentace Pobřeží slonoviny bude mít znovu nového trenéra, už pátého za posledních pět let. U týmu dnes skončil domácí kouč Ibrahim Kamara, který v létě 2018 nahradil Belgičana Marca Wilmotse.

Wilmotse nahradil u íránské reprezentace Chorvat Skočić

6.February » Eurofotbal.cz
Novým trenérem íránské reprezentace se stal Chorvat Dragan Skočić. Ve funkci vystřídal bývalého belgického útočníka Marca Wilmotse, který u týmu skončil v prosinci kvůli špatným výsledkům a sporům s vedením svazu.

Tato informační stránka o Marco Wilmots zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marco Wilmots" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes